piątek, 3 kwietnia 2020

Bębenek interaktywny Świnka Peppa

Bębenek interaktywny Świnka Peppa -- HH PolandDzisiaj przychodzimy do Was z recenzją zabawki dla najmłodszych mieszkańców naszych domów i będzie to bębenek interaktywny Świnka Peppa firmy HH Poland. Muzyka w świecie naszych maluchów odgrywa bardzo ważną rolę. Potrafi uspokoić, wyciszyć, bądź też zupełnie odwrotnie - dzięki niej można rozładować emocje. Sposobów aby nasze dzieci zachęcić do muzyki jest bardzo dużo i co ciekawe każdy z nich jest dobry. My oczywiście stawiamy na słuchanie różnej muzyki - choć czym maluch starszy, tym częściej pokazuje już nam co chce słuchać, a na co nie ma ochoty 😁. Bardzo fajnym sposobem na rozwijanie muzykalności u dzieci są zabawki, które rozwijają poczucie rytmu i pozwalają dzieciom na kreatywność i układanie swojej muzyki w taki sposób, w jaki dzieci potrafią. My dzisiaj pokazujemy Wam bębenek interaktywny, który dzieciom spodoba się na pewno 🙂, ale nie wiem czy rodzice z niego będą też zadowoleni 😉. Jest to zabawka dla dzieci, które lubią mocne i głośne dźwięki. Włączamy ją za pomocą przełącznika w przedniej części, gdzie zresztą znajdziemy także inne funkcje. Kiedy już włączyliśmy, to można przystąpić do zabawy. Do wyboru mamy kilka programów, możemy grać sami, możemy grać z podkładem, a możemy tylko posłuchać i potańczyć - ta opcja na początku podobała się naszym dzieciakom najbardziej. W miarę oswojenia z zabawką rozpoczęły się także pierwsze próby samodzielnej gry, no i to co dzieciom się spodobało najbardziej - możliwość nagrania swoich występów i odtworzenia ich w późniejszym czasie 😁. Dodatkowym atutem jest fakt podświetlenia górnej części bębenków, zgodnie z rytmem pojawiają się tam różne kolory. 


Zabawka wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, co sprawia, że będzie nam długo służyć. Obecność ulubionych bohaterów Świnka Peppa sprawia, że interaktywny bębenek od razu zostaje najlepszym przyjacielem naszych maluchów 🙂

6 komentarzy:

 1. Mam wrażenie, że to właśnie Peppa najsympatyczniej wprowadzi dzieci w świat muzyki. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Pewny jesteś, że chcesz mieć bębenek w domu? :-))

  OdpowiedzUsuń
 3. Otóż to. Fajne interaktywne, grające zabawki stają się zmorą rodziców

  OdpowiedzUsuń
 4. Nasz synek kiedy był malutki usielbiał takie grające i świecące zabawki, do tej pory ma niektóre zostawione na pamiątkę :)

  OdpowiedzUsuń

Etykiety