środa, 29 kwietnia 2020

Pierwsze kroki rysowania - Wydawnictwo Greg

Pierwsze kroki rysowania - Wydawnictwo Greg

Choć można już spacerować po dworze i korzystać z wycieczek do lasu, to musimy pamiętać, że nie możemy zaniedbać edukacji naszych dzieci. Dzisiaj pokażemy Wam, jak w miły i przyjemny sposób pracować nad motoryką małą u dziecka, przy okazji ucząc się rysować. Będzie nam w tym pomocna książeczka Wydawnictwa Greg - Pierwsze kroki rysowania.

Nauka rysowania dla dzieci

O tym, że dzieci uwielbiają rysować każdy z nas wie, ale nie każde dziecko potrafi od razu narysować, to co by chciało. Oczywiście warto postawić na kreatywność dziecka i pozwolić mu na twórcze prace, ale można też trochę wspomóc i pokazać, w jaki sposób narysować różne rzeczy. Na prawie 100 stronach tej książki, znajdziemy aż 47 propozycji jak narysować dany rysunek. Są one bardzo różnorodne, więc każda dziewczynka i każdy chłopiec znajdzie, to co go interesuje i lubi najbardziej. Każdy z rysunków przestawiony jest na dwóch stronach. Na pierwszej jest pokazane, jak w czterech krokach zrobić ilustracje, która nas zaciekawiła, a na drugiej stronie mamy efekt końcowy i miejsce na twórczość naszych dzieci. Dzięki tej pozycji dużo łatwiej będzie nam narysować betoniarkę, czołg, czy motor, a bardziej dziewczęce obrazki to królewna, wróżka, czy lalka. Nie wiedzieliśmy, że rysowanie może być takie proste. 
Może macie pomysły, jak narysować ciekawego żołnierza w czterech krokach, albo wyścigówkę? My gwarantujemy Wam, że dziecko nie będzie chciało się rozstać z tą książką, przygotujcie tylko odpowiedni zapas papieru, bo u nas miejsce w książce szybko się skończyło, a dzieci dalej chciały rysować. 


Za egzemplarz recenzencki dziękujemy Wydawnictwu GREG


3 komentarze:

  1. Bardzo praktyczna książeczka dla dzieci lubiących rysować :-)

    OdpowiedzUsuń
  2. Dzięki takiej książce każdy może się nauczyć ładnie rysować :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Chcecie rysować? Interesujecie się tym? Jest to Wasze hobby na co dzień? Jeśli tak, to uważam, że oferta https://www.formatstudio.com.pl/ jest skierowana dla Was. To profesjonalna Szkoła o profilu artystyczno-rysunkowym działająca w Nowym Sączu, Krakowie, Krośnie oraz w nowo otwartej placówce w Nowym Targu.

    OdpowiedzUsuń

Etykiety

#zamkizdzieckiem AMEET Atrakcje województwa dolnośląskiego Atrakcje województwa pomorskiego Babaryba Beskidy Blue Ocean Certyfikat Miejsca Przyjaznego Dzieciom Cieszyn Darłowo Dolnośląskie Dolny Śląsk Doświadczenia Drogeria Olmed Dźwirzyno Educarium Egmont Elbląg Energylandia Gdańsk Góry Góry Stołowe Góry Świętokrzyskie Greg Gry planszowe i inne HarperKids Hortulus Hotel Hotel Senator Hotel Zamek Ryn Jelenia Góra Kabum Karkonoski Park Narodowy Karpacz Kawa Kącik Malucha Klocki Kolejkowo Kolejkowo i miasto z Piernika Kolejkowo Wrocław Kołobrzeg konkursy Książka Książki Lego Łazienki Królewskie Magiczna symetria - Educarium Małopolska Mazowieckie Mazury Miasto z piernika Kolejkowo Wrocław miasto z piernika we Wrocławiu morze Muzeum Muzuem nad Bałtykiem nad morzem Nasza Księgarnia Nauka Nauka przez zabawę noclegi Nowy Wiśnicz Olmed apteka Opolskie Parki rozrywki Piatnik pod ziemią podkarpackie Podlasie Podróże Pojazdy Hydrauliczne Artyk pojazdy hydrauliczne KupZabawke polecane Polecane noclegi Polferries POLIN Pomorskie prezenty Programowanie Rebel Skalne Miasto Soke Srebrna Góra Strefa Dziecka Strefa Mamy Strefa Taty Śląsk śląskie Testowanie Trasy podziemne Tuban Tubi Jelly Wakacje z książką Wałbrzych Warmia Warmia Zamek w Lidzbarku Warmińskim Warszawa Wieliczka Wielkanoc Wielkopolska Wroc Wrocław Wydawnictwo Znak Zabawki Zachodniopomorskie Zamek Zamek Chojnik Zamek Kliczków Zamek w Rynie Zamek Wiśnicz zamki z dzieckiem Zdrowie zegarki zwiedzanie