wtorek, 21 stycznia 2020

Nowości LEGO® Wydawnictwa AMEET

Nowości LEGO® Wydawnictwa AMEET


Wszystko co związane z klockami LEGO® jest u nas w domu mile widziane przez nasze dzieci 😁. Dlatego też bardzo chętnie korzystamy z oferty Wydawnictwa AMEET, które w swojej ofercie ma książki związane z LEGO® 👍. Co jakiś czas na rynku pojawiają się nowości i dzisiaj przedstawimy specjalnie dla Was kolejne trzy 😀. Ostatnio wspominaliśmy na blogu o rewelacyjnych zestawach "Buduj z wyobraźnią", o których przeczytacie w tym wpisie 🙂.

Dzisiaj będą książeczki związane z bohaterami LEGO® Ninjago® i LEGO Harry Potter™


LEGO® Ninjago® Ważna Misja


Jest to wyjątkowa książka, która spodoba się wszystkim fanom LEGO®, ale także osobom, które z najbardziej znanymi klockami nie miały do tej pory do czynienia. Znajdziemy tutaj wszystko, to co dzieci lubią najbardziej, czyli minifigurki Lloyds i Garmadona, które trzeba samodzielnie złożyć, do tego rozkładaną matę , na których możemy bawić się swoimi klockami LEGO ® i jest coś jeszcze - scenka 3D na której zabawy nie będzie końca 😀. Do tego wszystkiego oczywiście możliwość doskonalenia nauki czytania, jest tu dużo inspirujących opowiadań 👍. Także bądźcie gotowi aby wypełnić ważną misję 🙂.

LEGO® Ninjago. Prosto w ogień


Druga książeczka jest także przeznaczona głównie dla fanów LEGO® Ninjago®, z tymże tutaj znajdziemy mnóstwo zadań do rozwiązania przez dzieci 🙂. Znajdziemy tu do rozwiązania sudoku, wykreślanki, rysowanie po śladzie, czy nawet początki kodowania. Jest także opowiadanie dla lubiących czytać i komiks. Na końcu znajdziemy także odpowiedzi na zadania - warto sprawdzić jak nam poszło 🙂. No i na koniec, to co dzieci lubią najbardziej, do zestawu jest dołączona figurka Cole, którą trzeba samodzielnie złożyć 👍.
LEGO® Harry Potter™ Gdzie Jest Profesor Snape


Ostatnia książeczka jaką dzisiaj Wam chcemy pokazać jest przeznaczona dla fanów Harry'ego Pottera 🙂. Poznamy tutaj procesora Snape'a, a także innych bohaterów 🙂.  Cała zabawa polega na ćwiczeniu zmysłu wzroku i spostrzegawczości, naszym zadaniem jest znalezienie określonych bohaterów na kolejnych stronach - wcale nie jest to takie łatwe zadanie. A jak już wszystkich znajdziemy, to na końcu książki czeka na nas kolejna niespodzianka 😁. Oczywiście wszystko to możemy zrobić z figurką procesora, którą trzeba samodzielnie złożyć 🙂.

Jak widzicie Wydawnictwo AMEET dba o swoich czytelników i bardzo często wypuszcza ciekawe nowości. Dzięki nim dzieci uczą się przez zabawę, a dodatkowo mogą uzupełnić swoje kolekcje klocków LEGO® o dodatkowe figurki 👍. Także jeśli chcecie zobaczyć nowości, to szybko zaglądajcie na stronę AMEET 🙂.7 komentarzy:

 1. Naprawdę świetne propozycje dla maluchów :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mój syn był fanem takich czasopism.

  OdpowiedzUsuń
 3. Gdy byłam młodsza, to uwielbiałam klocki LEGO - książeczki już nie dla mnie, ale w sumie klocki znowu bym sobie poukładała. :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Czytałam kilka książeczek z tej serii, ciekawe.

  OdpowiedzUsuń
 5. Książka z Harrym Potter spodoba się mojemu synowi

  OdpowiedzUsuń

Etykiety