poniedziałek, 20 stycznia 2020

Wydawnictwo Wilga dla dzieci

Wydawnictwo Wilga dla dzieciDzisiaj przychodzimy do Was z książkami Wydawnictwa Wilga. Jest to taki rodzinny zestaw wśród którego każdy może wybrać idealną pozycję książkową dla swoich pociech 🙂. My opiszemy 3 różne, dla różnych kategorii wiekowych. I tak będzie coś dla maluszków 🙂 - "Wesołe dinozaury - flamaster wodny", książeczka edukacyjna "Atlas kosmosu z naklejkami i plakatem" i książka obrazkowa "Gdzie Jest Twoja Siostra?"

Wesołe dinozaury, flamaster wodny - Wydawnictwo Wilga


Tak naprawdę chyba nikt z nas nie wie dlaczego dzieci lubią dinozaury i się nimi fascynują, ale na pewno tak jest. U Was w domu dzieci też lubią wszystko co związane z dinozaurami? Książka, którą dzisiaj chcemy Wam przedstawić jest wyjątkowa, co prawda mieliśmy już malowanie wodą, ale tu mamy za zadanie nabrać do dołączonego do zestawu flamastra wodę i następnie możemy nim kolorować dinozaury 🙂. I wtedy naszym oczom pokażą się przepiękne kolory. Nie myślcie jednak, że książeczka jest taka jednorazowa, kiedy obrazki wyschną, to kolory znikną i możemy zabawę zacząć od nowa 🙂. Wasze dzieci będą zachwycone taką zabawą 👍😁.
Atlas kosmosu z naklejkami i plakatem - Wilga


Druga z książek jaka dzisiaj Wam przedstawiamy, to zdecydowanie dla trochę starszych dzieci. Jeśli Wasze dzieci fascynują się kosmosem i tym co nas otacza, lub jeśli chcecie w nich zaszczepić takie zainteresowania, to polecamy tą książkę. Z zewnątrz wygląda niepozornie, ale w środku mamy dużo fachowej wiedzy, przekazanej w taki sposób, że każde dziecko bez problemu wszystko zrozumie. Poza podaną wiedzą w formie tekstu, dzieci są angażowane do nauki poprzez naklejki, zadania do wykonania i quizy 🙂, a na końcu czeka dyplom znawcy i badacza kosmosu 👍. Także jakoś specjalnie nie trzeba dzieci nawet zachęcać do tej książki 🙂.


Gdzie jest twoja siostra? - Wydawnictwo Wilga


Ostatnia książka jaką dzisiaj Wam pokażemy zadowoli każdą grupę wiekową wśród dzieci 🙂. Mniejsze dzieci mogą udać się na poszukiwanie siostry z rodzicami, a starsze, które już opanowały naukę czytania będą samodzielnie jej poszukiwać 🙂. Jest to świetna okazja aby z dzieckiem porozmawiać na ważny temat - co robić jak ktoś się zgubi? Jak się wtedy zachować? Na szczęście cała historia kończy się dobrze, choć mama strachu najadła się sporo 🙂. Nie znajdziecie tu dużo tekstu, są za to przepiękne ilustracje, które zwrócą uwagę każdego, no i oczywiście na nich trzeba znaleźć siostrę 🙂. Powodzenia be szukaniu siostry 👍.


Wydawnictwo Wilga bardzo dba o najmłodszych czytelników i ma przygotowaną ofertę dla każdej grupy wiekowej 🙂.


Dziękujemy za egzemplarze recenzenckie Wydawnictwu Wilga 👍
3 komentarze:

  1. Te dinozaury bardzo mi się podobaja, widzę, ze można się przy nich swietnie bawić 😊

    OdpowiedzUsuń
  2. Atlas Kosmosu, to sama bym chętnie obejrzała :-)

    OdpowiedzUsuń
  3. Te flamastry wodne są świetne!

    OdpowiedzUsuń

Etykiety