środa, 22 stycznia 2020

Prezent na rocznicę ślubu

Prezent na rocznicę ślubu - MygiftDna

U nas w rodzinie rocznica ślubu to bardzo ważna bo wyjątkowa chwila. I to nie tylko te najbardziej okrągłe, tylko każda kolejna rocznica 🙂. Z tej okazji odwiedzamy dane osoby i robimy jakieś małe niespodzianki. Nie są to jakieś ogromne prezenty, ponieważ w trakcie każdego roku tych rocznic troszkę wypada 🙂. Przy wyborze prezentów na rocznicę bardzo często korzystamy ze sklepu MygiftDna, w którym znajdziemy prezent dla męża na rocznicę, dla rodziców, a nawet dla dziadków 🙂. Korzystamy z oferty tego sklepu ponieważ wiemy, że możemy liczyć na wysoką jakość produktów i szybką przesyłkę - co bardzo ważne kiedy robimy prezent na ostatnią chwilę, a nam się tak często zdarza 🙂. Tym razem zbliża się nasza rocznica i postanowiliśmy zrobić prezent także sobie - w końcu też nam się należy 🙂. 

Prezent na rocznicę - personalizowane kieliszki do winaJednym z prezentów na który się zdecydowaliśmy dla siebie, to personalizowane kieliszki do wina. Są one idealnie stworzone dla nas - mają pojemność 275 ml czyli są dokładnie takie jakie korzyści lubimy, nie za małe, nie za duże 🙂. Na kieliszkach mamy grawer w postaci odcisku palców ułożonych w kształcie serca ❤️ i oczywiście możemy tam umieścić swoje imiona 👍. Jest to idealny prezent dla każdego, kto od czasu do czasu lubi skosztować wina. U nas sprawdza się głównie zimą, podczas długich wieczorów przy ciepłym kominku 🙂.
Prezent na rocznicę ślubu - taca śniadaniowa
Kolejnym ciekawym prezentem, który sprawdzi się na rocznicę ślubu jest Taca Śniadaniowa. Chyba każdy z nas w dniu swojej rocznicy chciałby dostać śniadanie do łóżka podane właśnie na takiej spersonalizowanej tacy 😁. Wykonana jest ona z wysokiej jakości drewna sosnowego, ma rozmiar 50 na 30 centymetrów więc oprócz pysznego śniadania będzie tam też miejsce na aromatyczną kawę 🙂. My zdecydowaliśmy się na grawer w postaci drzewa rodowego z imionami wszystkich członków naszej rodziny 😊. 


Kartka z życzeniami - rocznica ślubuWspaniałym dopełnieniem każdego prezentu będzie kartka z życzeniami, które możemy wpisać już podczas procesu zamawiania i zostaną one wydrukowane, bądź można zostawić puste pole i zrobić to odręcznie. Co ważne, kartki drukowane są na wysokiej jakości papierze, co daje świetne efekty i odwzorowanie kolorów 👍.


Jeśli szukacie idealnego prezentu na rocznicę ślub, to już macie pomysł gdzie można to zrobić szybko, niedrogo i każdy będzie zadowolony z personalizowanego prezentu. A Wy obchodzicie rocznicę ślubu? Robicie prezenty z tej okazji?3 komentarze:

  1. Tata dla mamy na rocznicę kupił bukiet kwiatów z poczty kwiatowej :) 30 czerwonych róż, mam była mega zaskoczona.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ciekawe propozycje, aczkolwiek wykorzystałabym je na inne okazje :)

    OdpowiedzUsuń
  3. jak ten czas szybko leci, dopiero co wybierało się eleganckie zaproszenia ślubne przymierzało suknie i ogarniało menu a tu już przegląda się posty o propozycjach na rocznicę ;)

    OdpowiedzUsuń

Etykiety