środa, 15 stycznia 2020

Lili w krainie baśni - Wydawnictwo Dreams

Lili w krainie baśni - Wydawnictwo Dreams

Naszą bohaterkę Lili poznajemy już na samym początku książki, kiedy zostaje znaleziona przez Kwiaciarkę przed swoimi drzwiami, jest wtedy ona jeszcze malutką dziewczynką 🙂. 


tak razem mieszkały dziesięć lat, aż któregoś razu Lili wróciła z lasu gdzie bawiła się koleżankami i zapytała o swoją mamę, gdzie ona jest? Kobieta wówczas opowiedziała dziewczynce całą historię i zapewniła, że nadejdzie taki dzień, że spotka swoją mamę 🙂. 


I któregoś dnia Lili śniła że młoda kobieta, zaraz po przebudzeniu pobiegła do Kwiaciarki o wszystkim mówiąc, a ta zrozumiała, że nadszedł ten dzień kiedy dziewczynka wyruszy na poszukiwania mamy. 

Jakie przygody spotkają dziewczynkę podczas poszukiwania mamy? Czy uda jej się ją odnaleźć? Tego oczywiście Wam nie zdradzimy, bo przyjemność z czytania będzie wtedy żadna. 

Wszystko w książce jest otulone magią i przenosi dzieci do świata tej magii. Bardzo spodobało nam się także przesłanie tej opowieści, warto troszczyć się o innych, warto być odważnym, no i to, że każdy musi znaleźć swoje miejsce na ziemi i po prostu warto być dobrym 🙂. 


Za egzemplarz recenzencki dziękujemy Wydawnictwu Dreams
0 comments

Prześlij komentarz

Etykiety