Wydawnictwo Wilga dla najmłodszych

Wydawnictwo Wilga dla najmłodszych


Wydawnictwo Wilga bardzo dba o swoich najmłodszych czytelników i trzeba przyznać, że świetnie im to wychodzi 😁. Chyba wszyscy wiedzą, że aby maluchy zainteresowały się książkami muszą one mieć, to coś 😁. I tak jest w przypadku książek tego Wydawnictwa. My dzisiaj pokażemy Wam dwie książeczki, jedna związana z zimną i świętami, a druga z jednym z bardziej ulubionych bohaterów dzieci - pociągami 😁.

Misio Zbysio szuka Świętego Mikołaja - Wydawnictwo Wilga


Już na okładce wita nas przesympatyczny Miś Zbysio, który na kartkach naszej książki będzie poszukiwał Świętego Mikołaja. Czy go znajdzie, tego oczywiście Wam nie zdradzamy aby nie popsuć zabawy. To co wyróżnia książkę wśród innych, to ruchome elementy, już na okładce możemy sobie sprawdzić jak działają 😁. Dzieci uwielbiają się bawić w poszukiwania, czy zabawę "akuku" i tak samo dobrze będą się bawić podczas oglądania tej książki. Oczywiście wszystko pod okiem rodzica, który maluszkom czyta książkę. Jest ona idealnie stworzona dla dzieci, lekka, okrągłe rogi - dzięki temu bezpieczna, wykonana na grubym kartonie, z pięknymi ilustracjami 🙂 .
Pociąg w zoo - Wydawnictwo WilgaDrugą książką dla maluchów jaką chcemy Wam pokazać jest "Pociąg w zoo". Jest to o tyle ciekawa pozycja, że na każdej stronie mamy duży puzzel z jakimś zwierzakiem,który oczywiście można wyciągnąć i wszystkie razem połączyć 🙂. Z tej książeczki dzieciaki mogą się dużo nauczyć, poznają nazwy zwierząt, które można zobaczyć w zoo, a także mogą poćwiczyć motorykę małą podczas wyciągania i układania poszczególnych części puzzli. Po skończonej zabawie puzzle można schować z  powrotem do książeczki 👍.
Jak widzicie Wydawnictwo Wilga robi dużo aby zainteresować książkami tych najmłodszych w naszych domach. Dla rodziców z kolei ważna też jest jakość książek - tu dostajemy świetny produkt. Także jeśli szukacie książek dla.najmłodszych zapraszamy do zapoznania się z ofertą Wydawnictwa Wilga 🙂.

Komentarze

 1. Fajne i mają takie przyjazne obrazki. Pomysł z tym jednym dużym puzzlem super-dzieciaki to uwielbiają

  OdpowiedzUsuń
 2. W tym Wydawnictwie często wybieram książki dla swoich dzieci. Pierwszą serię znamy, książki z puzzlami nie, trzeba zamówić.

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczne wydawania książkowe super na prezent

  OdpowiedzUsuń
 4. Wilga ma naprawdę świetne książeczki dla dzieci, aż miło na nie patrzeć i człowiek sam by sobie takie kupił. ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Z ta serią z przesuwkami rosło moje dziecko, ksiażki nadzwyczaj mocne i to sie chwali, przetrwały ataki małych raczek i ząbków.

  OdpowiedzUsuń
 6. W takich książkach, najwazniejsze są ilustracje i rysunki. Te są bardzo przyjazne dla oka :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Kolejne fantastyczne pozycje książeczkowe dla najmłodszych, piękne ilustracje, które zachęcą młodego człowieka do sięgnięcia.

  OdpowiedzUsuń
 8. Ale super wyciąganka! książka i puzzle to rewelacyjne połączenie :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Cortex2 dla dzieci

Czytamy dzieciom z Wydawnictwem Media Rodzina

Biuro Detektywistyczne - książki dla dzieci

Łączna liczba wyświetleń