środa, 2 grudnia 2020

Prezent Marzeń - pomysł na prezent bez wychodzenia z domu

Prezent Marzeń - pomysł na prezent bez wychodzenia z domu
Co jakiś czas podsuwamy Wam ciekawe pomysły na prezenty dla różnych osób 🙂. Podobnie będzie dzisiaj i chcemy Wam przedstawić bardzo ciekawą opcje prezentową na obecne czasy 🙂. Właśnie takie prezenty oferuje nam niezawodny Prezent Marzeń - już kilka naszych pomysłów, na to jak można wykorzystać od nich prezenty było na naszym blogu 🙂.


Dzisiaj przedstawiamy Wam prezent o tyle wyjątkowy, że ani od Was, ani od osoby obdarowanej nie wymaga wychodzenia z domu. Jest to o tyle ważne w dobie dzisiejszej pandemii. Osoby, które są bardziej narażone na wirusa nie bardzo chcą wychodzić z domu. Podobnie wygląda sytuacja jeśli chodzi o odwiedziny, starsze osoby obawiają się, że mogą zostać zarażone i wolą nie spotykać się - na szczęście zostają odwiedziny online i przez telefon 🙂. 


W ofercie Prezentu Marzeń znajdziemy właśnie takie prezenty, które na pewno się spodobają, a będzie je można zamówić w domu. Jedynym z takich pomysłów na prezent jest skomponowanie własnej czekolady 🙂. Czy znacie kogoś, kto nie lubi słodkości? A jeszcze tylko dodam, że można zrobić przepiękne czekolady ze wzorem na święta 🙂🌲🎄. Samo zamówienie prezentu nie stanowi żadnego problemu. Wchodzimy na stronę Prezentu Marzeń i wybieramy taką usługę jaka nas interesuje. Oprócz wyrobu własnej czekolady, do wyboru jest też na przykład stworzenie swojego lasu w słoiku 🙂. Kiedy już zamówimy, możemy wybrać wysłanie kuponu on-line lub tradycyjnie pocztą. I wtedy osoba obdarowana wprowadza odpowiedni kod i przystępuje do działania i tworzy swoją czekoladę 🙂.


Zobaczcie jakie piękne świąteczne wyroby z czekolady my sobie zamówiliśmy. Będzie to świetny pomysł na prezent dla każdego 🙂


6 komentarzy:

 1. Podoba mi się idea prezentów marzeń, zawsze sprawdzony wybór. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Super! Tej opcji z czekoladą jeszcze nie znalam,na pewno kiedys sprobujemy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. My byliśmy z Prezentem Marzeń w Western Camp i w Energylandii. Ogromnie polecam!

  OdpowiedzUsuń
 4. Genialne! I nie trzeba z domu wychodzić, a to w dobie koronawirusa ogromny plus. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Prezent marzeń to dobre rozwiązanie, kiedy nie umiemy dokonać jednoznacznego wyboru lub mamy wrażenie że ktoś ma wszystko wiec co mu podarować?! Sama chciałabym dostać taki prezent :-)

  OdpowiedzUsuń
 6. świetna strona, zapisuję :) DLK

  OdpowiedzUsuń

Etykiety