poniedziałek, 14 grudnia 2020

Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham - HarperKids

Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham - HarperKids
Dzisiaj przychodzimy do Was z przepiękną historią wydaną nakładem Wydawnictwa HarperKids i jest to "Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham" 🙂


Książka opowiada o miłości pomiędzy Małym, a Dużym zającem. Jest ona przepełniona tym tematem i na każdej stronie zoabczymy i usłyszymy słowo kocham. Oprócz tekstu związanego bardzo mocno z tematem miłości i bliskości, zoabczymy tu także przepiękne ilustracje 🙂. Przytulające się zające, okazujące sobie miłość. Jest to idealna książka do poczytania przed snem i do rozpoczęcia rozmów na temat miłości z dziećmi 🙂. To dzięki takim książkom dzieci mogą nauczyć się bez problemu mówić o swoich uczuciach. My ta książkę czytamy już od dwóch tygodni codziennie przed spaniem i już prawie znamy ją na pamięć 🙂.


Za możliwość pokazania książki dziękujemy Wydawnictwu HarperKids 👍

12 komentarzy:

 1. Mam tą książkę i zwłaszcza mój syn lubi do niej wracać. Zawsze mówi, że będzie małym kroliczkiem a ja mam czytać tekst dużego.

  OdpowiedzUsuń
 2. O, moja siostra lubiła oglądać tę bajkę. :) widzę, że i książeczka powstała. Ma bardzo ładne ilustracje i przejrzysty tekst, co ogromnie się ceni!

  OdpowiedzUsuń
 3. Niesamowite, że na każdej stronie jest słowo kocham :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Przepiekna książeczka. To ważne żeby uczyć dzieci okazywania uczuc. Żeby się nie wstydziły jej okazywania. Piekny pomysł.

  OdpowiedzUsuń
 5. Super książeczka, uwielbiam zajączki :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Super książka ����

  MA

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja mam od dłuższego czasu książeczkę na mojej liście, bp zakochałam się i w tematyce i w wykonaniu, zwłaszcza ilustracjach, które chwytają za serce.

  OdpowiedzUsuń
 8. Uwielbiamy ta bajkę jest niesamowita

  OdpowiedzUsuń
 9. Super pozycja! Zawsze znajdę tu coś ciekawego

  OdpowiedzUsuń
 10. Piękne ilustracje :) moje dzieci uwielbiają ta bajkę ❤️

  OdpowiedzUsuń
 11. Świetne wydanie ksiazki, kyora pokochaja dzieci

  OdpowiedzUsuń

Etykiety