czwartek, 25 lipca 2019

Gra Loteryjka Kosmos - Kapitan Nauka

Gra Loteryjka Kosmos - Kapitan Nauka


Kolejna rewelacyjna gry, która uczy przez zabawę. Będzie to znana chyba wszystkim seria Kapitan Nauka - Loteryjka Kosmos 😁. Tak naprawdę każdy z nas od dziecka patrzy w niebo i zastanawia się co tam jest? Co tam się świeci? Jak troszkę dzieci podrosną, to zadają kolejne pytania, co to są planety? Co to gwiazdy? A tu Wydawnictwo Edgrad wychodzi na przeciw wszystkim dzieciom i rodzicom i przygotowało grę w której się bawimy i uczymy 😁. Przeznaczona jest ona już dla dzieci, które ukończyły 4 lata i faktycznie tak jest, już z takimi maluszkami można się świetnie bawić.
Loteryjka Kosmos - recenzja


Gra składa się z 6 plansz i 36 żetonów, a wszystko zapakowane w piękne pudełeczko że sznureczkiem, dzięki któremu możemy grę wziąć i na piknik i na wycieczkę 😁. Pierwsze na co zwróciliśmy uwagę rozpakowując grę, to bardzo wysokiej jakości elementy, co jest bardzo istotne przy graniu z dziećmi 😁. Do wyboru mamy aż cztery różne warianty gry, pierwszy dla początkujących, drugi troszkę trudniejszy, a trzeci i czwarty to już dla ekspertów 👍. Zasady gry są bardzo proste i nawet nie chodzi o wygraną tylko o dobrą rodzinną zabawę. Dzieci zaznajamiają się z podstawowymi informacjami na temat kosmosu, przy okazji ćwicząc spostrzegawczość 😁.


Loteryjka Kosmos idealna dla maluchów 


Jest to bardzo dobra gra rodzinna w którą możemy pograć nawet z najmłodszymi członkami rodziny, czas rozgrywki jest przystosowany do dzieci i trwa pomiędzy 10 a 30 minut, czyli tyle ile dziecko potrafi utrzymać koncentrację 😁. Bardzo kolorowa, ze świetnej jakości ilustracjami zachęca do zabawy i nauki. Pozwoli nam spędzić czas w gronie rodzinnym 👍.Za egzemplarz recenzencki dziękujemy Wydawnictwu Edgard 👍

12 komentarzy:

 1. fajna gra, planszówki znów wracają do łask.

  OdpowiedzUsuń
 2. Super gierka dla małych i dużych graczy

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapisuję nazwę gry. Zajęcia o kosmosie już miałam, ale na kolejny taki blok tematyczny bedzie w sam raz.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawy temat na grę. Przydałoby się ją rozbudować o quiz.

  OdpowiedzUsuń
 5. Zapowiada się kosmiczna zabawa. :-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Super że można w nią grać już z takimi maluchami!

  OdpowiedzUsuń
 7. Zaraz przyjdzie jesień i znów będziemy więcej grać w planszowki, więc każdy pomysł jest mile widziany :)

  OdpowiedzUsuń
 8. U nas aktualnie na topie jest Pełny Kurnik 😉

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja bym chętnie pograła. Lubię rzeczy związane z gwiazdami :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Znana wszystkim? Znowu cos mnie ominelo...

  OdpowiedzUsuń
 11. Fani kosmosu z pewnością będą zachwyceni tą grą !

  OdpowiedzUsuń

Etykiety