czwartek, 2 lutego 2023

Magazyny LEGO - Wydawnictwo Blue Ocean

LEGO City i LEGO Minecraft - Wydawnictwo Blue Ocean 

Lego w naszym domu gości tak naprawdę od dawna i jest to jedna z najlepszych zabaw dla całej naszej trójki. Czasami zdarza się spędzić pół dnia na budowaniu różnych cudów i nie wiadomo kiedy ten czas ucieka. Jak wiecie zestawy klocków do tanich nie należą, ale jeśli ktoś już jakieś klocki ma, to bardzo fajnym sposobem na zwiększenie swojej kolekcji są gazetki Wydawnictwa Blue Ocean. W każdym z takich czasopism znajdziemy jakiś dodatek Lego - jest to albo figurka, albo kilka klocków. Bardzo często zdarza się, że są to limitowane kolekcje. 

Dzisiaj mamy dla Was kolejne dwie propozycje i będzie coś z najbardziej znanej serii czyli City i coś związanego z grami, czyli seria Minecraft. 

Zaczynamy od klasyki czyli magazyn z serii LEGO City. Jak zwykle w środku tego czasopisma znajdziemy wiele bardzo ciekawych zadań do rozwiązania. Będą labirynty, będą łamigłówki, będzie także zadanie z górską kryjówką - my oczywiście Wam wszystkiego nie pokażemy żebyście mieli także niespodziankę i trochę zabawy. Będzie też oczywiście komiks związany z ucieczką z więzienia. Do tego dwa niesamowite plakaty, no i oczywiście zabawka - tutaj będzie do policyjne auto do złożenia wraz z minifigurką policjanta. 

Drugi magazyn, który dzisiaj chcemy Wam przedstawić związany jest z kultową już grą - czyli Minecraft. Dla fanów jest to prawdziwa gratka - jako zabawkę otrzymujemy Bohatera, skrzynie i kowadło więc zabawy nie będzie końca - szczególnie jeśli macie inne zestawy z tej serii. Będą też oczywiście plakaty (u nas miejsca na nie już coraz mniej) i kilka bardzo ciekawych zadań do rozwiązania. Nie mogło tutaj także zabraknąć komiksu, które nasze dzieci wprost uwielbiają i świetnie sprawdza się przy nauce i doskonaleniu umiejętności czytania. 

A my zapraszamy Was na stronę Wydawnictwa Blue Ocean, gdzie każdy z Was znajdzie odpowiednie magazyny dla swoich dzieci. 

0 comments

Prześlij komentarz

Etykiety

#zamkizdzieckiem AMEET Atrakcje województwa dolnośląskiego Atrakcje województwa pomorskiego Babaryba Beskidy Blue Ocean Certyfikat Miejsca Przyjaznego Dzieciom Cieszyn Darłowo Dolnośląskie Dolny Śląsk Doświadczenia Drogeria Olmed Dźwirzyno Educarium Egmont Elbląg Energylandia Gdańsk Góry Góry Stołowe Góry Świętokrzyskie Greg Gry planszowe i inne HarperKids Hortulus Hotel Hotel Senator Hotel Zamek Ryn Jelenia Góra Kabum Karkonoski Park Narodowy Karpacz Kawa Kącik Malucha Klocki Kolejkowo Kolejkowo i miasto z Piernika Kolejkowo Wrocław Kołobrzeg konkursy Książka Książki Lego Łazienki Królewskie Magiczna symetria - Educarium Małopolska Mazowieckie Mazury Miasto z piernika Kolejkowo Wrocław miasto z piernika we Wrocławiu morze Muzeum Muzuem nad Bałtykiem nad morzem Nasza Księgarnia Nauka Nauka przez zabawę noclegi Nowy Wiśnicz Olmed apteka Opolskie Parki rozrywki Piatnik pod ziemią podkarpackie Podlasie Podróże Pojazdy Hydrauliczne Artyk pojazdy hydrauliczne KupZabawke polecane Polecane noclegi Polferries POLIN Pomorskie prezenty Programowanie Rebel Skalne Miasto Soke Srebrna Góra Strefa Dziecka Strefa Mamy Strefa Taty Śląsk śląskie Testowanie Trasy podziemne Tuban Tubi Jelly Wakacje z książką Wałbrzych Warmia Warmia Zamek w Lidzbarku Warmińskim Warszawa Wieliczka Wielkanoc Wielkopolska Wroc Wrocław Wydawnictwo Znak Zabawki Zachodniopomorskie Zamek Zamek Chojnik Zamek Kliczków Zamek w Rynie Zamek Wiśnicz zamki z dzieckiem Zdrowie zegarki zwiedzanie