wtorek, 28 lutego 2023

LEGO - Zabawa i nauka z Blue Ocean

Nauka i zabawa z Wydawnictwem Blue Ocean 

Obserwując naszego bloga na pewno wiecie, że nasze dzieci uwielbiają LEGO - podobnie chyba jak większość maluchów. Poza klasycznymi zestawami, które goszczą u nas, bardzo lubiane są także magazyny LEGO z Wydawnictwa Blue Ocean. Są to kolorowe gazetki, które swoją treścią zachęcają do nauki w firmie zabawy. A prawdziwą gratką są dodatki w postaci mini zestawów klocków lub figurek - czasami można również zdobyć karty LEGO. 

Dzisiaj chcemy Wam właśnie kilka takich magazynów skierowanych do dzieci przedstawić. LEGO Star Wars

Star Wars specjalnie Wam na pewno przedstawiać nie trzeba i wszystkie dzieci będą wiedziały, co to takiego i jakich bohaterów tam znajdziemy. Znajdziemy tu mnóstwo zadań do wykonania dla małych fanów tych najbardziej znanych plastikowych klocków na świecie. Jak zwykle znajdziemy tutaj także komiks z przygodami bohaterów. Do tego dwa superowe plakaty, które będą na pewno wisiały w każdym pokoju. Jako dodatek do gazetki dostajemy minifigurkę Luke Skywalker i zestaw 5 kart LEGO Star Wars plus karta limitowana. 


W innym numerze magazynu LEGO Star Wars znajdziemy minifigurkę Bo-Katan Kryze i kartę limitowaną z serii 3 Wrecker - to prawdziwa gratka dla kolekcjonerów. Oczywiście i tutaj znajdujemy mnóstwo ciekawych zadań do rozwiązania dla małych fanów tych klocków. Do tego kolejne dwa plakaty - szykujcie dużo miejsca na ścianie. 

Magazyny LEGO Star Wars to świetne połączenie nauki z zabawą. Dzięki takim magazynom nasze dzieci będą się szybciej uczyły, a to wszystko w formie zabawy - czyli najbardziej efektywny sposób. Jest to też super pomysł na zajęcie podczas gorszej pogody i choroby. My już uzbieraliśmy całkiem pokaźną kolekcję minifigurek LEGO Star Wars. 

Więcej rewelacyjnych czasopism dla dzieci znajdziecie na stronie Wydawnictwa Blue Ocean. 

0 comments

Prześlij komentarz

Etykiety