środa, 8 marca 2023

Czasopisma dla dzieci - Wydawnictwo Blue Ocean

Czasopisma dla dzieci - Wydawnictwo Blue Ocean 

Bardzo często pokazujemy Wam świetne czasopisma związane z LEGO z oferty Wydawnictwa Blue Ocean. Ale w ofercie znajdziemy także takie niezwiązane z najbardziej popularnymi klockami na świecie. Dzisiaj chcemy Wam przedstawić właśnie dwie nowości w ofercie tego Wydawnictwa. 


Pierwsza skierowana do najmłodszych fanów to czasopismo Ricky Zoom. To serial animowany dla najmłodszych w którym głównym bohaterem jest mały, czerwony i bardzo szybki motorek ratowniczy. Znajdziemy tutaj niesamowite zagadki związane z głównym bohaterem - oczywiście dostosowane do wieku dzieci. Rewelacyjny komiks, który na pewno zachęci najmłodszych do nauki czytania. Będą także dwa plakaty - oczywiście z naszym bohaterem. A do tego rewelacyjna zabawka Ricky Zoom pętla. 

Natomiast druga naszą dzisiejsza propozycja jest skierowana do trochę starszych dzieci. To Wiltopia Playmobil - magazyn z którego każde dziecko dowie się wielu bardzo istotnych informacji na temat dbania o naszą planetę. Co ciekawe papier wykorzystany do stworzenia tej gazetki pochodzi w 100% z recyklingu, a do każdego wydania będzie dodana oryginalna zabawka Playmobil. W naszym numerze jest jest to jaguar, który co ciekawe jest także wykonany aż w 80% z materiałów z odzysku. Wewnątrz magazynu znajdziemy wiele cennych wskazówek na temat ekologii, dużo informacji o Amazonii, komiks i wiele innych ciekawostek. 


Jak widzicie Wydawnictwo Blue Ocean dba zarówno o dzieci aby były zadowolone, ale także o naszą planetę. Więcej ciekawych magazynów znajdziecie na stronie Wydawnictwa Blue Ocean. 

0 comments

Prześlij komentarz

Etykiety