piątek, 5 czerwca 2020

LEGO® City i LEGO® Ninjago® - AMEET

LEGO® City i LEGO® Ninjago® - AMEET

Dzisiaj przygotowaliśmy dla Was i Waszych maluchów kolejne propozycje książeczek LEGO® od Wydawnictwa AMEET 🙂. Tym razem będzie coś dla fanów LEGO® Ninjago® - Gotowi do gry i LEGO® City - Ładowanie na książęcu 🙂. Jak zwykle do książeczek są dołączone minifigurki 👍.

LEGO City Lądowanie na księżycu

LEGO® Ninjago® Gotowi do gry - AMEET

Pierwsza pozycja to 32 stronnicowa książeczka w której znajdziemy mnóstwo zadań z naszymi ulubionymi bohaterami LEGO® Ninjago®. A już na okładce dzieci zauważą prawdziwą gratkę dla nich - minifigurkę Jaya 🙂. Na pierwszej stronie znajdziemy instrukcję składania naszej figurki - dla prawdziwych fanów tych klocków, to nie będzie nic skomplikowanego 🙂. Następnie przechodzimy do zadań - będą łamigłówki, nauka stron świata w zabawie, czy łączenie kropek w całość. Będzie także okazją do doskonalenia umiejętności czytania - tu do wyboru mamy komiks i opowiadanie. Niektóre z zadań są bardzo łatwe do wykonania, inne troszkę trudniejsze. W razie jakichkolwiek problemów z rozwiązaniem, na końcu są odpowiedzi 🙂. Idealna pozycja dla wszystkich miłośników najbardziej znanych klocków - sugerowany wiek powyżej 7 lat. 
LEGO® City Lądowanie na księżycu - AMEET

Druga z naszych propozycji skierowana jest do dzieci po ukończeniu już 5 roku życia. Oczywiście, jak we wszystkich tego typu publikacjach dla dzieci jest niespodzianka w postaci figurki - tu astronauta 🙂. I znowu na początku mamy instrukcję aby prawidłowo złożyć naszego astronautę, a następnie przechodzimy do zabawy i rozwiązania zadań. Wszystkie są odpowiednio przygotowane dla dzieci w tym wieku i nie będą miały problemów aby je samodzielnie rozwiązać. Jest także opowiadanie i komiks podczas których możemy uczyć się czytania i doskonalić tą umiejętność. Na końcu będziemy mieli możliwość zaprojektować swój statek kosmiczny, który poleci w kosmos 🙂. Jak widzicie każdy fan LEGO® w ofercie Wydawnictwa AMEET znajdzie coś fajnego dla siebie. Zadowoleni będą zarówno rodzice, jak i dzieci. Dla tych najmłodszych największą atrakcją są oczywiście dodawane do książek minifigurki. Zobaczcie też jakie Zestawy Fana przygotowało dla miłośników LEGO® Wydawnictwo AMEET 🙂.
12 komentarzy:

 1. Fajnie, że do książeczek są dołączone minifigurki :) Fani LEGO® na pewno są zadowoleni :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzieciaki fantastycznie wkręcają się w takie magazyny, zwłaszcza miłośnicy klocków lego i łamigłówek. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To prawda. Lego pamiętam jeszcze z czasów swojego dzieciństwa, ale wtedy nie było jeszcze gazetek i takich wypasionych zestawów.

   Usuń
  2. Teraz całe serie takich gazetek można kolekcjonować, czasem sama bym chętnie do nich zajrzała, a zbudować coś z klocków lego to już pełna frajda. :)

   Usuń
 3. Mój syn ma już 12 lat a nadal interesuje się klockami lego, kupuje te magazyny i nowe klocki. Myślę, że zainteresuje go ten wpis.

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam w domu 8latka i 3latka. Lego przejdzie u nas pod każdą postacią. Uwielbiają oboje. Kinga

  OdpowiedzUsuń
 5. Mamy spory stosik tych gazetek w domu :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Miałam kilka książeczek z tej serii, całe Lego jest bardzo fajne.

  OdpowiedzUsuń
 7. Dzieciaki bardzo lubią te magazyny a szczególnie dodatki do nich

  OdpowiedzUsuń
 8. fajne książeczki, z masą niespodzianek jak labirynt. wszystkie dzieci lubią lego

  OdpowiedzUsuń
 9. wersja z lądowaniem na księżyc wygląda świetnie :D mój maluch kocha takie techniczne sprawy, rakiety, pojazdy itp. w domu ulubionymi zabawkami jest kolejka elektryczna (w domu) i auto elektryczne dla dziecka (na zewnątrz) :D

  OdpowiedzUsuń
 10. nie ma u mnie jeszcze fazy na lego, ale myślę, że to kwestia czasu i na pewno zapoznam się z tą gazetą :-)

  OdpowiedzUsuń

Etykiety