poniedziałek, 15 czerwca 2020

Książeczki Disney i Star Wars z biedronki plus konkurs

Książeczki Disney i Star Wars z Biedronki plus konkurs

Dzisiaj chcemy Wam przedstawić rewelacyjne książeczki, które są obecnie do kupienia w świetnych cenach w Biedronce 👍. Wszystkie pozycje są znanego i lubianego nam Wydawnictwa AMEET. Ale to nie koniec niespodzianek, jeśli kupicie książkę z tego supermarketu z licencją LEGO® lub Disney możecie wziąć udział w super konkursie z bardzo atrakcyjnymi nagrodami. Do wygrania s; konsole XBOX ONE, głośniki  JBL i zestawy książek dla dzieci.Wybór wśród tytułów dostępnych w Biedronce, dzięki którym będziecie mogli wziąć udział w konkursie jest naprawdę całkiem spory. Kilka z nich Wam dzisiaj przedstawiamy. Znajdą się takie dla maluszków i starszaków, dla dziewczynek i chłopców, a wszystko w bardzo atrakcyjnej cenie 👍.

Pierwsze książeczki, które dzisiaj Wam przedstawimy, to coś dla fanek Krainy Lodu. U nas dzieciaki uwielbiają zarówno filmy, jak i zabawki związane z tym tematem. My zdecydowaliśmy się na kolorowanki, gdzie główne rolę odgrywają bohaterowie tego lodowego spektaklu. Dwie z nich to klasyczne kolorowanki, a jedna to taka wyjątkowa - do malowania wodą. Nie wiem czy już mieliście styczność z takimi publikacjami, ale dzieciaki je uwielbiają. Wystarczy pędzelek i woda, a na kolejnych kartach pojawiają się piękne kolory. 

Książki dla dzieci


Książki dla dzieci
Dla fanów Myszki Miki Disney mamy także kolorowanki połączone z zadaniami dla bystrzaków. Jak wiadomo dzieciaki uwielbiają kolorować, a jeśli jeszcze w środku czekają na nich kolorowe naklejki, to robią to jeszcze chętniej. Wszystkie trzy związane są z aktywnym spędzaniem czasu, czyli czymś do czego warto zachęcać nasze dzieciaki. W dobie powszechnego siedzenia przed komputerem każda aktywność fizyczna jest wskazana, a każda próba zachęcenia do niej dzieci jest mile widziana 👍.

Pozostając w temacie dla dziewczynek na półkach biedronki znajdziemy dla dziewczynek jeszcze książeczki z księżniczkami znanymi z bajek Disneya. Dzieci będą miały możliwość ubrania każdej księżniczki w naklejkowy strój. Co ciekawe są to naklejki wielokrotnego użytku, czyli możemy je naklejać, a później odkleić i przyklejać w inne miejsca 😀. W ten sposób będziemy mieli możliwość ubrać Kopciuszka, Arielkę, Mulan i inne księżniczki. 


Natomiast dla chłopców znajdziemy książeczki z bohaterami Pixar. Będzie spotkanie z Zygazkeim, Złomkiem, czy Luigim. My z tej kategorii zdecydowaliśmy się na kolorowankę tradycyjną i wodną o której już wcześniej Wam wspominaliśmy. W środku świetne, kolorowe naklejki wszystkich bohaterów samochodowej bajki 😀 - uwaga na meble, bo dzieci będą je wszędzie przyklejać 😀.
Dla tych troszkę większych, też są książeczki i związane są z Star Wars. Tu zadania są już troszkę trudniejsze i na pewno przeznaczone dla starszych dzieci. Będą łamigłówki, będą labirynty quizy i misję do przejścia. Będzie trochę doskonalenia czytania i szyfrowania. W razie jakby były zbyt trudne zadania, to na końcu znajdziemy odpowiedzi, ale spróbujcie zrobić bez pomocy 😀.

My Wam dzisiaj pokazaliśmy tylko małą część tego co znajdziecie w Biedronce. Czeka tam na Was mnóstwo świetnych książek. Wystarczy, że kupicie jedną z książek i zachowacie dowód zakupu i już możecie wziąć udział w konkursie. Zadanie konkursowe jest bardzo proste - wystarczy narysować lub napisać "Czym jest dla Ciebie wspólna zabawa" 👍. Tu oczywiście zostawiamy Wam także link do konkursu 👉 Wygraj Atrakcyjne nagrody 🙂. 

Książki Wydawnictwa AMEET gościły u nas na blogu dość często i możemy Was zapewnić, że spodobają się każdemu maluchowi i starszakowi. Zapewnią im świetną zabawę i trochę nauki - no i co bardzo ważne, są obecnie do kupienia w Biedronce w bardzo atrakcyjnych cenach👍.


13 komentarzy:

 1. Podsumowując: dla każdego coś fajnego

  OdpowiedzUsuń
 2. Sympatyczne książeczki, umilą czas wolny dzieciakom, lubią takie atrakcje. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wędrówki po kuchni19 czerwca 2020 15:23

  Fajne, kolorowe książeczki i każdy znajdzie tu coś dla siebie

  OdpowiedzUsuń
 4. Nasz synek pewnie pokusiłby się o książeczki z Carsami i Myszką Miki. Wprawdzie do marketów teraz nie chodzimy - ale poszukamy ich online ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ładne, kolorowe książeczki, każdy znajdzie coś dla siebie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Seria z krainą Lodu mnie zauroczyła! :) Ostatnio z mamą rozmawiałam że właśnie takie książki są idealne dla małych dzieci, rozwijają ich wyobraźnie, która w przyszłości mogą kreatywnie wykorzystać.

  OdpowiedzUsuń
 7. Kraina Lodu jest bardziej dziewczyńska, ale Myszka Miki jak najbardziej jest u nas na topie.

  OdpowiedzUsuń
 8. Wyglądają na ciekawe książeczki ;) Myszka Miki chyba zawsze będzie idealna dla dzieci.

  OdpowiedzUsuń
 9. Jak ja żałuję, że nie jestem w wieku waszych dzieci:) One mają raj książkowy jaki im dostarczacie:)

  OdpowiedzUsuń
 10. Całkiem sympatyczne książeczki! Dzieciaki na pewno nie będą się nudziły :D

  OdpowiedzUsuń
 11. Ale to wszystko wygląda fajnie i ciekawie. Szkoda że dzieciaki mojej siostry już są takie duże i mają inne zainteresowania ;)

  OdpowiedzUsuń
 12. wow, sporo tych książeczek, ale jak dzieci lubią czytać, to trzeba kupować :-)

  OdpowiedzUsuń
 13. Kolorowanki są świetne rozwiajają kreatywność

  OdpowiedzUsuń

Etykiety