wtorek, 23 sierpnia 2022

Wakacje z dziećmi za granicą? Z polskimi animacjami!

Wakacje z dziećmi za granicą? Z polskimi animacjami!

Wyjazd na wakacje z dziećmi należy dobrze przemyśleć nie tylko pod kątem kierunku turystycznego, ale także w zakresie wyboru odpowiedniego hotelu. Polskie animacje oraz inne atrakcje dla najmłodszych zwiększają szansę na zadowolenie pociech, a ich rodzicom dają możliwość na chwilę oddechu od nieustannego zajmowania się maluchami.  


Dokąd warto pojechać z dziećmi?

Oferta wakacyjna dla rodzin jest na tyle różnorodna, że bez wątpienia każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie. Najważniejsze, że nie trzeba tracić wielu godzin na dojazd, aby znaleźć się w ciekawym miejscu.

    Turcja – królowa wakacji

Kusząco przedstawiają się propozycje Riwiery Tureckiej, która już od wielu sezonów przyciąga turystów z Polski marzących o udanym wypoczynku. Turcja wyróżnia się doskonale przygotowaną infrastrukturą hotelową. Standard tamtejszych hoteli w żadnym stopniu nie odbiega od oczekiwań turystów, a przy tym większość z nich ma dobrą jakość w stosunku do proponowanej ceny, co stanowi dodatkowy atut. Tradycyjne usługi są wzbogacone o pakiety rozrywkowe dla dorosłych oraz polskie animacje dla dzieci. To wszystko – razem z pięknymi, piaszczystymi plażami, cudownym morzem i odmienną kulturą – sprawia, że Turcja jest jednym z ulubionych kierunków na udane wakacje z dziećmi.

    Wyspy greckie 

Wielu zwolenników mają śródziemnomorskie klimaty z elementami starożytnej kultury i nowoczesnymi formami aktywności, a to właśnie charakteryzuje ofertę wysp greckich. To wręcz idealny wybór na rodzinny wypoczynek, ponieważ pogoda gwarantowana, natomiast atrakcji sporo. 

Kreta, Kos, Rodos, Korfu, może Zakynthos – każda wyspa wydaje się kuszącym rozwiązaniem ze względu na liczne plaże wyróżnione Niebieską Flagą, co gwarantuje czystą wodę i wysoki poziom bezpieczeństwa. Aby wakacje z dziećmi na wyspach greckich okazały się naprawdę udane, warto decydować się na ofertę biura podróży. W takiej sytuacji można liczyć na starannie wyselekcjonowaną bazę hoteli, perfekcyjnie dostosowanych do potrzeb rodzin i z atrakcjami przygotowanymi specjalnie dla najmłodszych. 

    Wyspy Kanaryjskie

Na polskie animacje, baseny, zjeżdżalnie i place zabaw można również liczyć na uroczych Wyspach Kanaryjskich, więc i ten kierunek jest chętnie wybierany na wakacje z dziećmi. Z pewnością nikt tam nie będzie się nudzić. Fuerteventura słynie z silnych wiatrów, co można wykorzystać do puszczania latawców. Piaszczyste, wyjątkowo szerokie plaże też zachęcają do zabawy. Z kolei Gran Canaria przyciąga świetnie rozbudowaną infrastrukturą hotelową, parkami wodnymi i spektakularnym akwarium. Ciekawą ofertę ma również Teneryfa ze zróżnicowanym światem fauny i flory, zjawiskowymi klifami i księżycowymi krajobrazami. Maluchy na pewno zachwyci wjazd kolejką linową na krater Teide albo rejs z obserwacją wielorybów i podpływających blisko do łodzi delfinów. 

Hotele z polskimi animacjami to podstawa


Wyjazd z dziećmi za granicę może sprawić wiele radości, ale rodzicom należy się też chwila odpoczynku od opieki nad pociechami. Dlatego warto decydować się na rodzinne wczasy w sprawdzonych hotelach dla rodzin, które mają specjalną ofertę dla najmłodszych. To właśnie zapewnia biuro podróży Itaka w ramach Klubu Przyjaciół Itaki. Każda propozycja jest dopracowana w najmniejszych szczegółach, łącznie z odpowiednimi pokojami przystosowanymi dla rodzin i menu dla dzieci. Maluchami zajmują się polscy animatorzy, którzy organizują ciekawe konkursy, gry i zabawy, a nawet tańce w miniklubie. Uśmiechy zadowolenia na twarzach zatem gwarantowane.0 comments

Prześlij komentarz

Etykiety