niedziela, 4 września 2022

Ciśnieniomierz Nissei Comfort - BIAT

Ciśnieniomierz automatyczny Nissei Comfort 

Problemy z ciśnieniem tętniczym krwi ma około 10 milinów osobę naszym kraju, a część z nich, nie ma nawet świadomości istnienia tego problemu. Nie wiem czy wiecie, ale konsekwencje zbyt podwyższonego ciśnienia mogą być bardzo poważne, wśród tych najbardziej niebezpiecznych to; udar mózgu, zawał serca, czy niewydolność serca. Dlatego bardzo ważne jest aby w każdym domu był dobrej jakości ciśnieniomierz i żeby każdy od czasu, do czasu zbadał je, a w przypadku podwyższonego ciśnienia, udał się do lekarza pierwszego kontaktu. 

Jak wybrać odpowiedni ciśnieniomierz?

Przyczyn nadciśnienia tętniczego może by bardzo dużo. Czynnikami które na pewno wpływają na tą chorobę są;

 • Nadmierne spożycie jodu
 • Otyłość
 • Stres 
 • Siedzący tryb życia
 • Alkohol i palenie papierosów
 • Uwarunkowania genetyczne

Jak widzicie na tą chorobę niektórzy z nas sami pracują, a tylko niewielka część jest spowodowana niezależnymi od nas czynnikami genetycznymi. 

Jeśli chodzi o wybór odpowiedniego ciśnieniomierza, to musicie zwrócić uwagę na kilka szczegółów przy jego wyborze. Postaramy się podpowiedzieć, na co zwrócić uwagę. Oczywiście skupimy się tylko na ciśnieniomierzach automatycznych - czyli tych najlepszych do stosowania w warunkach domowych. Pozwolą one szybko i poprawnie dokonać pomiaru ciśnienia tętniczego krwi, a także pulsu. 

My zdecydowaliśmy się na ciśnieniomierz automatyczny Nissei Comfort BIAT, który jest jednym z najlepszych automatycznych urządzeń do pomiaru ciśnienia tętniczego na rynku. Jest to bardzo komfortowe urządzenia dla użytkownika ponieważ ma innowacyjny sposób pomiaru. Innowacyjna technologia inflacji napełnia mankiet tylko na tyle, aby wykryć ciśnienie krwi i częstotliwość pracy serca. Najpierw identyfikuje ciśnienie rozkurczowe, a następnie stopniowo napełnia mankiet aż do pomiaru ciśnienia skurczowego. Tuż po zamontowaniu wartości rozpoczyna się deflacja mankietu - czyli wypuszczenie powietrza. Dzięki temu użytkownik nie spotka się już z bardzo mocnym pompowaniem mankietu i uściskiem na rękę - jest to szczególnie ważne przy mierzeniu ciśnienia u osób starszych. 


Dziki zastosowaniu dużego mankietu i takiej technologii pomiaru całość zamjuje tylko chwilę i pacjent nawet nie poczuje ucisku. Ciśnieniomierz też wskazuje różnicę pomiędzy ciśnieniem skórczowym i rozkurczowym - czyli wartość PP.

Zdecydowanie najważniejsza jest jednak Walidacja kliniczna ESH - czyli Europejskiego Towarzystwa Nadciśnienia Tętniczego. Dzięki temu mamy pewność, że urządzenie jest bardzo dokładne i idealnie sprawdzi się do codziennego monitorowania ciśnienia krwi - dokładność pomiaru to plus/minus 3 mmHg. 


Na uwagę zasługuje również aż 5 letnia gwarancja producenta - mamy pewność, że kupujemy urządzenie naprawdę wysokiej jakości. 

Mamy dla Was także niespodziankę - jeśli chcecie zakupić taki dobry ciśnieniomierz ze specjalną zniżką napiszcie wiadomość email na biuro2@biat.pl powołując się na naszą stronę otrzymacie specjalną indywidualną ofertę na ciśnieniomierz. Więcej o nim przeczytacie na stronie BIAT.20 komentarzy:

 1. Taki cisnieniomierz to super sprawa posiadac w domu! 💫

  OdpowiedzUsuń
 2. bardzo ciekawy temat, dobrze ,że go poruszyliście

  OdpowiedzUsuń
 3. Stworzony dla mnie, dziękuję za polecenie, pozdrawiam serdecznie Joasia Zielińska

  OdpowiedzUsuń
 4. Dzięki za ten wpis, akurat jestem przed wyborem !

  OdpowiedzUsuń
 5. Dzięki za tak obszerna wiedzę, przyda się ❤️

  OdpowiedzUsuń
 6. Fajnie napisane, dziękuję za informacje

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo przydatne i ważne informacje

  OdpowiedzUsuń
 8. przydatne urzadzenie do domowego sprawdzania ciśnienia :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie spodziewałam się, że znajdę u Was wpis odnośnie sprzętu medycznego. :) Ale o zdrowiu warto mówić i przypominać ciągle, dlatego wpis jak dla mnie na plus.

  OdpowiedzUsuń
 10. Super sprawa, u mnie na porządku dziennym taki ciśnieniomierz

  OdpowiedzUsuń
 11. Super! Nie słyszałam o tej firmie, a teraz widzę, że warto! 😊

  OdpowiedzUsuń
 12. Dzięki za reklamę. Muszę go nabyć. Daruma

  OdpowiedzUsuń
 13. O prosze, niedawno właśnie taki kupiłam. Dzieki za info

  OdpowiedzUsuń
 14. Bardzo fajna oferta

  OdpowiedzUsuń
 15. Ja mam w domu nadgarstkowy, sprawdza się.

  OdpowiedzUsuń
 16. Z wiekiem coraz częściej o nim myślę

  OdpowiedzUsuń
 17. Ja już jestem w takim wieku, że musze mierzyć regularnie :p

  OdpowiedzUsuń
 18. W pewnym wieku ciśnieniomierz staje się obowiązkową rzeczą w naszych domach

  OdpowiedzUsuń
 19. Ja mam bardzo niskie ciśnienie i zawsze kiedy mi badają myślą, że się zepsuł 🤣

  OdpowiedzUsuń
 20. Tak wybór duży a który wybrać nie łatwo 😃

  OdpowiedzUsuń

Etykiety

#zamkizdzieckiem AMEET Atrakcje województwa dolnośląskiego Atrakcje województwa pomorskiego Babaryba Beskidy Blue Ocean Certyfikat Miejsca Przyjaznego Dzieciom Cieszyn Darłowo Dolnośląskie Dolny Śląsk Doświadczenia Drogeria Olmed Dźwirzyno Educarium Egmont Elbląg Energylandia Gdańsk Góry Góry Stołowe Góry Świętokrzyskie Greg Gry planszowe i inne HarperKids Hortulus Hotel Hotel Senator Hotel Zamek Ryn Jelenia Góra Kabum Karkonoski Park Narodowy Karpacz Kawa Kącik Malucha Klocki Kolejkowo Kolejkowo i miasto z Piernika Kolejkowo Wrocław Kołobrzeg konkursy Książka Książki Lego Łazienki Królewskie Magiczna symetria - Educarium Małopolska Mazowieckie Mazury Miasto z piernika Kolejkowo Wrocław miasto z piernika we Wrocławiu morze Muzeum Muzuem nad Bałtykiem nad morzem Nasza Księgarnia Nauka Nauka przez zabawę noclegi Nowy Wiśnicz Olmed apteka Opolskie Parki rozrywki Piatnik pod ziemią podkarpackie Podlasie Podróże Pojazdy Hydrauliczne Artyk pojazdy hydrauliczne KupZabawke polecane Polecane noclegi Polferries POLIN Pomorskie prezenty Programowanie Rebel Skalne Miasto Soke Srebrna Góra Strefa Dziecka Strefa Mamy Strefa Taty Śląsk śląskie Testowanie Trasy podziemne Tuban Tubi Jelly Wakacje z książką Wałbrzych Warmia Warmia Zamek w Lidzbarku Warmińskim Warszawa Wieliczka Wielkanoc Wielkopolska Wroc Wrocław Wydawnictwo Znak Zabawki Zachodniopomorskie Zamek Zamek Chojnik Zamek Kliczków Zamek w Rynie Zamek Wiśnicz zamki z dzieckiem Zdrowie zegarki zwiedzanie