poniedziałek, 15 sierpnia 2022

Suntago - Odwiedzamy Park wodny z dziećmi

Park Of Poland Suntago Wodny Świat - Jamango

W ramach naszej współpracy z Warszawską Organizacją Turystyczną opisaliśmy dla Was najciekawsze miejsca w stolicy, ale wybraliśmy się także troszkę dalej. Naszym celem został największy zadaszony kompleks basenowy w Europie - Park Of Poland Suntago. Niewątpliwie dużym atutem tego parku jest jego położenie. Znajduje się on w centralnej Polsce, dzięki czemu nikt nie będzie miał większych problemów żeby tu dojechać. Położony jest w miejscowości Wręcza w gminie Mszczonów, zaledwie 60 km od Warszawy. Na gości czeka tu 2500 bezpłatnych miejsc parkingowych więc każdy na pewno znajdzie tu dla siebie miejsce. 


Suntago Wodny Świat

Park podzielony jest na trzy strefy - Jamango, Relax i Saunarium, dodatkowo jest jeszcze strefa Wellness & Spa. I tu pierwsza podpowiedź - jeśli jedziecie z dziećmi, to zakupicie bilety tylko na strefę Jamango - do innych dzieci nie mają wstępu. Do strefy Relax i Saunarium dostęp jest ograniczony i przeznaczony dla osób, które ukończyły 16 rok życia. W strefie Relax główną atrakcją jest basen geotermalny z biczami wodnymi oraz prawdziwe palmy sprowadzone z Florydy. Jest też tutaj bar na wodzie, a także kilka saun. Natomiast srefa Saunarium obejmuje kilkanaście tematycznych saun i strefę wypoczynku - pamiętajcie, że tu również wspuszczane są osoby, które skończyły 16 rok życia. 
Jamango - Strefa Rodzinna

My przy pobycie z dziećmi, jak się domyślacie odwiedziliśmy właśnie tą strefę dedykowaną dla nich i na niej się też skupimy.  Zaczynamy oczywiście od wejścia do ogromnego budynku w którym znajdują się kasy. Tu kolejna nasza podpowiedź - koniecznie zakupcie bilety on-line, wetsy ominą Was kolejki i tak naprawdę w kilka minut przechodzicie przez kasy, pobieracie odpowiedniego koloru kluczyk i ruszacie w stronę szatni. Te są naprawdę ogromne, jest tu ponad 8000 szafek w których możemy zostawić swoje rzeczy. Wszystkie sfery są specjalnie oznakowane, tak aby wracając do szatni się nie zgubić. Pamiętajcie też że korzystając z tych kluczyków możecie zakupić na nie między innymi; jedzenie, napoje i inne dodatkowe usługi. 


Jamango to prawdziwy raj dla dzieci lubiących wodne szaleństwa. Na wszystkich czeka tutaj ponad 3 kilometry zjeżdżalni, do tego ponad 2000m2 basenów, 300 prawdziwych palm i 4000 leżaków. Swoje miejsce znajdują tutaj także najmłodsi - jest specjalny brodzik, a także wodne place zabaw. Mieszczą się one zarówno wewnątrz budynku, jak i na świeżym powietrzu. Tutaj znajdziemy ogromny basen z falami, które pojawiają się o określonych godzinach, ogromne jacuzzi, zewnętrzny basen termalny z dziką rzeką. Jednak zdecydowanie największe wrażenie na wszystkich robią zjeżdżalnie. Jest ich naprawdę mnóstwo. Tu dodamy, że warto czytać regulamin przed korzystaniem z nich - nie wszystkie są przeznaczone dla każdego. Są pewne ograniczenia ze względów bezpieczeństwa i zdecydowanie warto ich przestrzegać. Na uwagę zasługuje także strefa gastronomiczna, to właśnie dzięki takim udogodnieniom możemy tutaj spędzić cały dzień. Jedzenie jest bardzo smaczne, a cenowo nie odbiega od innych podobnych miejsc. Tu warto dodać, że aby uniknąć tłumów warto wybrać się na pewno w tygodniu. I zrobić to albo z samego rano, albo w godzinach poobiednich. To właśnie wtedy z naszych obserwacji wynika, że osób jest troszkę mniej i można spokojnie korzystać ze wszystkich dostępnych atrakcji. Mamy nadzieję tutaj wrócić i odwiedzić pozostałe dwie strefy przeznaczone tylko dla dorosłych i wtedy nasza relacja będzie już pełna. 

Pamiętajcie również, że już niebawem kończy się ważność bonów turystycznych, a Warszawa ma bardzo wiele do zaoferowania i warto ten bon turystyczny wykorzystać właśnie w naszej stolicy. Tutaj znajdziecie oferty - Odkryj Warszawę

Nasza wizyta w Warszawie odbywa się we współpracy z Warszawską Organizacją Turystyczną, której serdecznie dziękujemy za pomoc w organizacji naszej wizyty.  

27 komentarzy:

 1. Słyszałam wiele podzorlonych zdań na temat tego miejsca, ale Wy zdecydowanie zachęcacie!
  Julka

  OdpowiedzUsuń
 2. Wygląda rewelacyjnie, trzeba odwiedzić i sprawdzić 😉

  OdpowiedzUsuń
 3. Wow, jest gdzie szaleć. 🤩

  OdpowiedzUsuń
 4. Nieźle miejsce ^^ fajne na wypad z rodzinką w wakacje
  Dodo

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajnie wiedzieć jak to wygląda od środka /Asia

  OdpowiedzUsuń
 6. Super miejsce, musimy się wybrać! Karolina

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja nie przepadam za wodnymi rozrywkami ale znam kogoś kto byłby zachwycony, na pewno polecę!

  OdpowiedzUsuń
 8. Ale fantastyczne miejsce 😁😁😁

  OdpowiedzUsuń
 9. Ale frajda :)
  Czarodziejskie Nici

  OdpowiedzUsuń
 10. Polecam jechać jesienią jest mniej ludzi 🙂 Paula

  OdpowiedzUsuń
 11. Robi wrażenie to miejsce. Na pierwszy rzut oka myskskam6, że jesteście za granicą 😁pozdrawiam serdecznie Joanna Zielińska

  OdpowiedzUsuń
 12. Wyglada bardzo fajnie ale jakoś nigdy nie jest mi tam po drodze 😂

  OdpowiedzUsuń
 13. swietne miejsce, warto wybrac sie tam z rodzinka :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Uwielbiam wodne atrakcje, ale przeraza ilosc ludzi 🙈

  OdpowiedzUsuń
 15. Ja niestety nie przepadam za takimi miejscami ale moje dzieci byłyby zachwycone, więc kto wie... Pozdrawiam Monika

  OdpowiedzUsuń
 16. Jeszcze tam nie byliśmy ale mamy w planach 🤩 dziciaki będą zadowolone

  OdpowiedzUsuń
 17. Dla dzieci niewątpliwa atrakcja,warto chyba byłoby nawet niechęć do tłumów przezwyciężyć.

  OdpowiedzUsuń
 18. wow, ale bajerne miejsce i tyle wody ,,, super

  OdpowiedzUsuń
 19. Pewnie w takim miejscu trzeba spędzić cały dzień. Tyle atrakcji. Wygląda świetnie.

  OdpowiedzUsuń
 20. Ja właśnie chcę się tam wybrać :) Tylko ta ilość ludzi... :D

  OdpowiedzUsuń
 21. Byłam z synem w pierwsze luzowane od pandemii wakacje. To był jakiś dramat. Miejsce fajnie zrobione, pięknie wszędzie, super, czysto....ale ta masa ludzi gdzie żeby zjechać na najwyższej trzeba było czekać 1,5 godziny w kolejce to jakiś dramat

  OdpowiedzUsuń
 22. Bardzo fajne miejsce na spędzenie czasu z dziećmi I nie tylko

  OdpowiedzUsuń
 23. Atrakcje wodne niestety nie dla mnie ale polecę bliskim którzy je lubią ☺️

  OdpowiedzUsuń
 24. Oj poszalałoby się w takim miejscu. 😉

  OdpowiedzUsuń
 25. Jaka tam jest cudownie, dzieci się nie nudzą 🥰

  OdpowiedzUsuń
 26. kamila kowalska25 sierpnia 2022 17:31

  Lubię takie parki rozrywki i jeszcze wodne

  OdpowiedzUsuń

Etykiety