sobota, 19 września 2020

Mój najlepszy elementarz - Wydawnictwo Babaryba

Mój najnowszy elementarz - Wydawnictwo Babaryba

Mój pierwszy elementarz - Babaryba


Kiedy byliśmy mali, to chyba każdy z nas marzył o swoim elementarzu. Dzisiejsze czasy są już troszkę inne i książek dostępnych jest bardzo dużo. Naszą rolą jest wybrać te, które są godne uwagi. Dzisiaj chcemy Wam właśnie pokazać taką książkę, która została wydana przez Wydawnictwo Babaryba i jest to "Mój najlepszy elementarz" 🙂.


Mój najlepszy elementarz - recenzja 

Książka, którą dzisiaj Wam przedstawimy, to taki zbiór wielu ciekawych i przydatnych informacji dla dzieci. Zaczynamy od alfabetu obrazkowego - do każdej litery mamy dopasowaną odpowiednią ilustrację, co znacznie pomaga dzieciom zapamiętać wszystkie litery. W dalszej części poznajemy Misia Ptysia, który wykonuje wszystkie czynności, jakie każdy z nas robi codziennie 🙂. Przy okazji dzieci poznają tu podstawowe naczynia, które używane są w kuchni. W tej koncepcji jest stworzona cała książka. Na kolejnych stronach z innymi zwierzątkami poznamy dom, zabawki, narzędzia, pogodę, części ciała, pory roku i wiele innych ciekawych informacji dla dzieci. Będzie też coś dla małych matematyków, na końcu książeczki są pierwsze próby samodzielnego liczenia 🙂.
Dzieciom bardzo podoba się również fakt, że na każdej stronie znajdą oni przepiękne ilustracje, które idealnie obrazują dane słowo. Dzięki obecności zwierzątek prawie na każdej stronie można się dodatkowo podczas czytania bawić w ich szukanie 🙂. 

Książka ta jest pięknie wydana, w dużym formacie, co zdecydowanie ułatwia czytanie z dziećmi. Jeśli chcecie sprawić swoim maluszkom pierwszy elementarz, to wybór tej książki będzie na pewno dobrym pomysłem i się nie zawiedziecie 🙂.
Za możliwość opisania dziękujemy Wydawnictwu Babaryba 🙂.

2 komentarze:

  1. Dziekuje ci za ciekawa propozycje / a mam w rodzince właśnie pierwszoklasisty

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo pomysłowy, kreatywny ten elementarz. Nauka przez zabawę to najlepsze rozwiązanie, zwłaszcza eraz gdy za oknem jest deszczowo i szaro:)

    OdpowiedzUsuń

Etykiety