środa, 16 września 2020

Auta, maszyny, pojazdy i wszystko do jazdy - Wydawnictwo Babaryba

Auta, maszyny, pojazdy i wszystko do jazdy - Wydawnictwo Babaryba


Recenzja książki wydawnictwa Babaryba


Jakiś czas temu przedstawialiśmy Wam świetną książeczkę Wydawnictwa Babaryba - Mój najlepszy elementarz, a dzisiaj mamy dla Was kolejną propozycję wydaną przez to wydawnictwo i też autorstwa Richarda Scarry - Auta, maszyny, pojazdy i wszystko do jazdy 🙂.

Auta maszyny pojazdy i wszystko do jazdy

Auta, maszyny, pojazdy i wszystko do jazdy - recenzja

Jeśli w domu macie fanów wszelkiego rodzaju pojazdów, to tą książkę po prostu musicie mieć. Jest to prawdziwy zbiór pojazdów, prawdziwych i takich, które są wymyślone przez autora 🙂, niektóre z nich robią naprawdę duże wrażenie 🙂. 

Auta maszyny pojazdy i wszystko

Podobnie jak we wcześniej przez nas opisywanej książce, także i tutaj oprócz różnego rodzaju aut pojawiają się w roli głównej zwierzątka. Podróżują one takimi wymyślnymi pojazdami jak autobut albo ogórkowóz 😁. Będą też przedstawionego te bardziej klasyczne, jak motocykl, skuter, tandem. Przy każdym z pojazdów jest też ilustracja i podpis 🙂. Tekstu nie znajdziemy tu bardzo dużo, za to informacji w książce zawarta jest cała masa. 

Auta maszyny i pojazdy


Poza poznaniem nazw klasycznych pojazdów i tych trochę mniej znanych, dzięki temu tytułowi możemy poruszyć z naszymi dziećmi szereg ważnych tematów. Jednym z pierwszych, które nasuwają się jest oczywiście bezpieczeństwo. Tego warto uczyć nasze dzieci już od najmłodszych lat 🙂. Tu możemy omówić, jak należy zachowywać się na drodze, w środkach transportu, a także poruszyć tematy pierwszej pomocy 👍. 
Książka jest pięknie wydana, w dużym formacie, na wysokiej jakości papierze i oczywiście podobnie jak wcześniejszy opisywany przez nas tytuł autorstwa Richarda Scarry jest także pięknie ilustrowana 🙂


Za możliwość opisania dziękujemy Wydawnictwu Babaryba 🙂  


2 komentarze:

  1. to chyba jedyna książeczka jaka spodoba się Filipkowi :D on kocha wszystkie pojazdy, auta, ciągniki, traktory, jak dostał na urodziny wymarzone i wypasione auto terenowe Rock Crawler King to codziennie się nim bawi :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Podoba mi się - ciekawa i z poczuciem humoru:). Na pewno nie tylko dzieci będą mieć dużo frajdy z jej oglądania i czytania.

    OdpowiedzUsuń

Etykiety