środa, 16 września 2020

Auta, maszyny, pojazdy i wszystko do jazdy - Wydawnictwo Babaryba

Auta, maszyny, pojazdy i wszystko do jazdy - Wydawnictwo Babaryba


Recenzja książki wydawnictwa Babaryba


Jakiś czas temu przedstawialiśmy Wam świetną książeczkę Wydawnictwa Babaryba - Mój najlepszy elementarz, a dzisiaj mamy dla Was kolejną propozycję wydaną przez to wydawnictwo i też autorstwa Richarda Scarry - Auta, maszyny, pojazdy i wszystko do jazdy 🙂.

Auta maszyny pojazdy i wszystko do jazdy

Auta, maszyny, pojazdy i wszystko do jazdy - recenzja

Jeśli w domu macie fanów wszelkiego rodzaju pojazdów, to tą książkę po prostu musicie mieć. Jest to prawdziwy zbiór pojazdów, prawdziwych i takich, które są wymyślone przez autora 🙂, niektóre z nich robią naprawdę duże wrażenie 🙂. 

Auta maszyny pojazdy i wszystko

Podobnie jak we wcześniej przez nas opisywanej książce, także i tutaj oprócz różnego rodzaju aut pojawiają się w roli głównej zwierzątka. Podróżują one takimi wymyślnymi pojazdami jak autobut albo ogórkowóz 😁. Będą też przedstawionego te bardziej klasyczne, jak motocykl, skuter, tandem. Przy każdym z pojazdów jest też ilustracja i podpis 🙂. Tekstu nie znajdziemy tu bardzo dużo, za to informacji w książce zawarta jest cała masa. 

Auta maszyny i pojazdy


Poza poznaniem nazw klasycznych pojazdów i tych trochę mniej znanych, dzięki temu tytułowi możemy poruszyć z naszymi dziećmi szereg ważnych tematów. Jednym z pierwszych, które nasuwają się jest oczywiście bezpieczeństwo. Tego warto uczyć nasze dzieci już od najmłodszych lat 🙂. Tu możemy omówić, jak należy zachowywać się na drodze, w środkach transportu, a także poruszyć tematy pierwszej pomocy 👍. 
Książka jest pięknie wydana, w dużym formacie, na wysokiej jakości papierze i oczywiście podobnie jak wcześniejszy opisywany przez nas tytuł autorstwa Richarda Scarry jest także pięknie ilustrowana 🙂


Za możliwość opisania dziękujemy Wydawnictwu Babaryba 🙂  


2 komentarze:

  1. to chyba jedyna książeczka jaka spodoba się Filipkowi :D on kocha wszystkie pojazdy, auta, ciągniki, traktory, jak dostał na urodziny wymarzone i wypasione auto terenowe Rock Crawler King to codziennie się nim bawi :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Podoba mi się - ciekawa i z poczuciem humoru:). Na pewno nie tylko dzieci będą mieć dużo frajdy z jej oglądania i czytania.

    OdpowiedzUsuń

Etykiety

#zamkizdzieckiem AMEET Atrakcje województwa dolnośląskiego Atrakcje województwa pomorskiego Babaryba Beskidy Blue Ocean Certyfikat Miejsca Przyjaznego Dzieciom Cieszyn Darłowo Dolnośląskie Dolny Śląsk Doświadczenia Drogeria Olmed Dźwirzyno Educarium Egmont Elbląg Energylandia Gdańsk Góry Góry Stołowe Góry Świętokrzyskie Greg Gry planszowe i inne HarperKids Hortulus Hotel Hotel Senator Hotel Zamek Ryn Jelenia Góra Kabum Karkonoski Park Narodowy Karpacz Kawa Kącik Malucha Klocki Kolejkowo Kolejkowo i miasto z Piernika Kolejkowo Wrocław Kołobrzeg konkursy Książka Książki Lego Łazienki Królewskie Magiczna symetria - Educarium Małopolska Mazowieckie Mazury Miasto z piernika Kolejkowo Wrocław miasto z piernika we Wrocławiu morze Muzeum Muzuem nad Bałtykiem nad morzem Nasza Księgarnia Nauka Nauka przez zabawę noclegi Nowy Wiśnicz Olmed apteka Opolskie Parki rozrywki Piatnik pod ziemią podkarpackie Podlasie Podróże Pojazdy Hydrauliczne Artyk pojazdy hydrauliczne KupZabawke polecane Polecane noclegi Polferries POLIN Pomorskie prezenty Programowanie Rebel Skalne Miasto Soke Srebrna Góra Strefa Dziecka Strefa Mamy Strefa Taty Śląsk śląskie Testowanie Trasy podziemne Tuban Tubi Jelly Wakacje z książką Wałbrzych Warmia Warmia Zamek w Lidzbarku Warmińskim Warszawa Wieliczka Wielkanoc Wielkopolska Wroc Wrocław Wydawnictwo Znak Zabawki Zachodniopomorskie Zamek Zamek Chojnik Zamek Kliczków Zamek w Rynie Zamek Wiśnicz zamki z dzieckiem Zdrowie zegarki zwiedzanie