niedziela, 13 września 2020

Antywiruski - żele antybakteryjne dla dzieci

Antywiruski - żele i produkty antybakteryjne dla dzieci

Żele antywirusowe dla dzieci

Sytuacja z jaką się obecnie zmagamy wymaga od nas, aby jeszcze bardziej dbać o zdrowie dzieci i nasze. Warto dbać o odporność naszych dzieci aby uniknąć przeziębień i warto także dbać o higienę - bo wiadomo w jaki sposób wirusy dostają się do naszych organizmów. Za nami także pierwszy tydzień szkoły, gdzie dzieci muszą dezynfekować ręce, a niestety nie wszystkie tego typu środki przystosowane są do delikatnej skóry dzieci. A my dzisiaj chcemy Wam zaprezentować produkty, które na pewno wspomogą Wasze dzieci i są specjalnie dla nich przygotowane 🙂. Są to żele i produkty antybakteryjne Antywiruski 🙂.


W całej obecnej pandemii my zauważamy jeden malutki plus - wszyscy zaczęli bardziej dbać o higienę. Niestety jeśli chodzi o szkoły i obowiązek dezynfekcji jest już troszkę gorzej ponieważ nie wszystkie płyny i żele nadają się do użytku przez dzieci. Dlatego my stawiamy na te, które są w pełni bezpieczne dla dzieciaków i mają dobry skład jakościowy nie powodujący podrażnień. Oczywiście wszyscy wiemy, że w przedszkolach i szkołach z młodszymi dziećmi nie ma możliwości zapewnienia odpowiedniego dystansu, bo jak to wytłumaczyć dzieciom 🙂. Dlatego właśnie tak ważne jest odpowiednie przygotowanie dzieci do dbania o higienę.  
Antywiruski to żel pielęgnacyjny o właściwościach antywirusowych i antybakteryjnych. Skald żelu oparty jest na alkoholu etylowym, który bardzo dobrze usuwa wszelkie drobnoustroje. Oprócz tego w składzie znajdziemy także składniki nawilżające i pielęgnujące dłonie i dzięki temu unikniemy popękanej skóry na dłoniach dzieci. Aby dzieciom korzystało się jeszcze przyjemniej, to producent pomyślał także o przyjemnym owocowym zapachu 👍 . Ogromnym atutem tego produktu jest również fakt, że jest on zapakowany w małych 2 ml opakowaniach i dzięki temu mamy pewność, że nic nie rozleje się w plecaku dziecka. Aplikacja jest bardzo łatwa, wystarczy delikatnie rozerwać opakowanie o już dzieciaki mogą działać. Jak wiemy dużo dzieci jest wzrokowcami i lubią jak im się dany produkt podoba. I tu także producent świetnie zadziałał i przygotował specjalną szatę graficzną na żele dla chłopców i dziewczynek 🙂. Pamiętajcie, że produkt przeznaczony jest dla dzieci od lat 3 więc tak naprawdę wszystkie dzieci, które uczęszczają do przedszkola mogą już korzystać z antywirusków 👍.

Natomiast jeśli chodzi o dzieci młodsze, to wszyscy lekarze twierdzą, że w zupełności wystarczy mycie rąk mydełkiem. Oczywiście i te podobnie jak żele i płyny antybakteryjne powinny być przystosowane dla dzieci. Właśnie takim produktem jest Antywirusek mydełko hypoalergiczne w kulce. Podobnie jak w przypadku wcześniejszych produktów, także i tu mamy mydełko w kolorze różowym z grafiką dziewczynki, a dla chłopca jest przygotowane niebieskie z nadrukowaną postacią chłopca 🙂. Jeśli chodzi o skład, to został on opracowany na bazie naturalnych surfaktantów, i wzbogacone o panthenil, rumianek, które jak wiemy mają za zadanie pielęgnować i chronić dłonie najmłodszych 🙂. I tu znowu ogromny plus za bardzo pomysłowe opakowanie. Dzięki temu, że mydło zostało ukryte w kulce możemy je wszędzie zabrać bez obawy, że gdzieś po drodze opakowanie pęknie, albo mydło się rozleje 🙂. I jeszcze jedna informacja dla Was - kiedy dzieci otworzą ta kulkę z mydełkiem i poczują ten piękny zapach, to gwarantujemy Wam, że już nigdy nie trzeba będzie ich namawiać do mycia rąk 🙂. 

Jeśli szukacie odpowiednich preparatów, które pomogą w utrzymaniu czystych rąk u dzieci, to koniecznie zajrzyjcie na stronę Antywiruski 👍. My stosujemy je już kilka tygodni, a dłonie dzieci są świetnym stanie, a do tego mamy pewność, że robimy wszystko aby uchronić się przed wirusami. I to nie tylko przed Covid, myślę, że odpowiednia higiena ograniczyć także liczbę przypadków grypy i innych wirusów. 

9 komentarzy:

 1. Wasz post spadł mi z nieba.. Potrzebuje kupić żel antybakteryjny córce a przyznam szczerze, że nie miałam czasu szukać. Dzięki za ułatwienie zadania, nie raz przekonałam się że można wam zaufać :)

  OdpowiedzUsuń
 2. bardzo fajne są te żele,warto się zastanowić nad nimi

  OdpowiedzUsuń
 3. tak w obecnym czasie dobrze sie zaopatrzyc w takie żele antybakteryjne

  OdpowiedzUsuń
 4. W tych czasach pandemi bezpieczeństwo na pierwszym miejscu. P. G. S.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ci co o higienę dbali, dbają nadal��. Ci co nie dbali nie koniecznie zaczeli dbać ��. Zdecydowanie jednak można powiedzieć, że ludzie zaczęli dbać o dezynfekcje rąk. Akurat to uważam, że od zawsze powinno być w sklepach czy innych miejscach��

  PCP.

  OdpowiedzUsuń
 6. Przyjemne opakowanie, zachęci dzieciaki

  OdpowiedzUsuń
 7. kolorowe etykiety i bajkowe postacie na pewno zachęca do częstego stosowania

  OdpowiedzUsuń
 8. o żelach antybakteryjnych słyszałam i sama używam, ale o mydełku w kulce jeszcze nie :D czy to nie jest właśnie mało higieniczne, że się tą kulką stale pociera brudne rączki? my z rodziną stale się izolujemy, dezynfekujemy i takie tam :D na każde wyjście z domu maska z filtrem FFP2 a po powrocie długie mycie rączek :D

  OdpowiedzUsuń

Etykiety