piątek, 4 czerwca 2021

Nowa Kolekcja Bajek - Harperkids

Nowa Kolekcja Bajek - Harperkids 

Nowa Kolekcja Bajek to seria już bardzo dobrze znana i lubiana zarówno przez dzieci, jak i rodziców. Dzisiaj chcieliśmy Wam pokazać dwie zupełne nowości z tej serii - Cleo i Cuquin oraz Przygody Misia Paddingtona 🙂.

Cleo i Cuquin to dla nas zupełna nowość ponieważ nie znaliśmy tych bohaterów z ekranów telewizyjnych, ani kinowych. W tym tomie znajdziemy 5 bardzo zabawnych i wciągających historii i przygód tytułowych bohaterów 🙂. Co ciekawe jako ilustracje w tej książce służą oryginalne klatki z animacji 🙂. W opowiadaniach będziemy śledzić codzienne perypetie bohaterów. Przekonajcie się czym zakończył się spektakl baletowy w domu Cleo i Cuquina, dowiedz się czy dzieciaki odnalazły zaginionego królika melomana 🙂.
Przygody Misia Paddingtona - tu myślę, że bohater będzie dla Was znany, lub choć o nim słyszeliście 🙂. To uroczy miś, który skradł niejedno dziecięce serce 🙂. Nowa kolekcja bajek to pięknie ilustrowany zbiór opowiadań z bogata szatą graficzną w przepięknym wydaniu. W serii ukazały się zbiory opowiadań o ulubionych bohaterach bajek dla dzieci – czas na misia Paddingtona! Tym bardziej, że to miś, który już dawno skradł serca malców, rodziców a nawet dziadków 🙂. Nigdy wcześniej nie publikowane po polsku bajki na pewno spodobają się najmłodszym czytelnikom 🙂.
Są to świetne książki, które idealnie sprawdzą się na wspólne czytanie przed spaniem. Dzięki niewielkiej ilości tekstu i dużej czcionce idelanie sprawdzą się także do pierwszych prób samodzielnego czytania 🙂.


Za możliwość opisania książek dziękujemy Wydawnictwu Harperkids 🙂
 

1 komentarz:

  1. Uwielbiamy takie książeczki. Ale u nas ostatnio króluje motor elektryczny dla dzieci. Mój synek codziennie go używa, już zrezygnował z innych zabawek. My z mężem jesteśmy zadowoleni, bo jakość wykonania jest świetna i cieszymy się, że maluchowi się spodobało.

    OdpowiedzUsuń

Etykiety