sobota, 9 stycznia 2021

Magnetyczna walizka figur - Educarium

Magnetyczna walizka figur - EducariumNauka przez zabawę bWszyscy zapewne wiemy, że edukacja w dzisiejszych czasach pozostawia wiele do życzenia. W tej chwili prawie całość nauki spadła na nas rodziców. I naszym zdaniem nie jest to wina nauczycieli, a systemu jaki mamy i decyzji podejmowanych przez rząd. W związku z tym, to właśnie my rodzice musimy zadbać o odpowiednie nauczanie. Do tego bardzo przydatne są różnego rodzaju pomoce naukowe i dzisiaj jedną z nich chcemy Wam pokazać. Będzie to Magnetyczna Walizka Figur od Educarium 🙂.Magnetyczna Walizka Figur to drewniana, rozkładana walizka w której środku znajdziemy  drewniane elementy w różnych kształtach i kolorach. Z tych wszystkich elementów możemy tworzyć przepiękne obrazy z dostarczonych w komplecie kart pracy. Jest ich aż 24 i zapewnią one świetną zabawę. Oczywiści, kiedy dzieci zbudują już wszystkie 24 przykładowe konstrukcję, to wtedy mogą uruchomić swoją wyobraźnię i budować, co tylko im się spodoba 🙂. 

Djeco pomoce naukowe dla dzieci

Magnetyczna walizka figur - Educarium


Wszystkie drewniane elementy są świetnie wykończone, do tego magnes, który jest w nich umieszczony jest na tyle delikatny, że nawet maluchy nie będą miały problemów z dołożeniem kolejnych elementów układanki 🙂.  Całość tablic ma wymiar kwadratu o boku 30 centymetrów, a klocków do dyspozyji mamy 42 🙂.  

Matematyka dla dzieci


Zabawa z takim zestawem przynosi bardzo dużo korzyści. Jedną z pierwszych zauważalnych będzie poznanie różnych kształtów i ich nazywanie. Trójkąty, kwadraty, prostokąty, koła i półkola. Do tego wszystkiego elementy są różnego koloru więc i tu możemy wspólnie z dziećmi poznawać kolory lub doskonalić ich nazewnictwo 🙂. Kolejną rzeczą na którą warto zwrócić uwagę, to motoryka mała, która świetnie się tu będzie rozwijać. Są tu dostępne małe, średnie i większe elementy, które wymagają zupełnie różnego złapania i włożenia w to odpowiedniej siły. Cenną umiejętnością dla dzieci będzie także postępowanie według instrukcji, krok po kroku, do osiągnięcia zamierzonego celu 🙂. Będzie to bardzo przydatne w późniejszym etapie edukacyjnym. Pomoce naukowe dla maluchów


Na koniec będzie jeszcze jedna, bardzo ważna informacja dla rodziców 🙂. Cały zestaw zajmuje naprawdę bardzo mało miejsca i bardzo szybko można wszystko posprzątać. No i obecnie jest w super promocyjnej cenie, więc czym szybciej wchodzicie na stronę sklepu Educarium i zapoznajcie się z ofertą 🙂.


23 komentarze:

 1. Moje dzieci miały podobny zestaw, ale bez magnesów. i to był w sumie problem, dlatego wszystkim z chęcią poradzę takie rozwiazanie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Genialna jest ta tablica i jak tylko wrócę w poniedziałek do pracy to postaram się, żeby trafiła do mojej poradni, żeby dzieciaki mogły na niej pracować.

  OdpowiedzUsuń
 3. z jednej strony bardzo bym chciała sprawić dzieciakom taką walizkę, z drugiej niestety wiem, że po jakimś czasie wpadły by na genialny pomysł przyklejania magnesów gdzie się da ;-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam nadzieję że szybko się skończy ta zdalna nauka i wrócimy do normalności ale tablica naprawdę bardzo fajna :) PGS.

  OdpowiedzUsuń
 5. Super ze są takie bezpieczne dla dzieci 😊
  Sl

  OdpowiedzUsuń
 6. Fajna propozycja dla dzieci, na nudę idealna :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Od dawna szukam czegoś takiego. Dzięki ��

  MA

  OdpowiedzUsuń
 8. Super zabawka A tak mało miejsca zajmuje
  Rewelacja

  OdpowiedzUsuń
 9. Super zabawa moja corcia uwielbia takie zabawki
  A. K

  OdpowiedzUsuń
 10. Wow, muszę zapisać nazwę gry! Na chwilę obecną moja córeczka jest za mała na nią ale za jakiś czas będzie ta gra idealna!

  Pozdrawiam M.Myszor

  OdpowiedzUsuń
 11. Uwielbiamy z córką takie układanki 😍

  OdpowiedzUsuń
 12. Świetne są te zestawy
  Kak

  OdpowiedzUsuń
 13. Bardzo pomysłowe!

  OdpowiedzUsuń
 14. Bardzo pomysłowa zabawa i nauka jednocześnie...
  Aż żałuję, że nie mam takich małych dzieci :-)

  OdpowiedzUsuń
 15. Bardzo fajna i kreatywna opcja dla najmłodszych!

  OdpowiedzUsuń
 16. Świetna edukacyjna zabawka, uwielbiam takie.

  OdpowiedzUsuń
 17. Ooo super sprawa taka walizka. Dla mojego juniorka ktory coraz szybciej poznaje świat będzie świetną zabawa :-D

  OdpowiedzUsuń
 18. Alternatywa dobrej zabawy i nauki.

  OdpowiedzUsuń
 19. Super zabawa i nauka w jednym.

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Etykiety