środa, 20 stycznia 2021

Jak zabezpieczyć telefon dziecka?

Jak zabezpieczyć telefon dziecka?


Technologia idzie w dzisiejszych czasach coraz bardziej do przodu i choć długo udało nam się odwlekać ten moment, to właśnie niedawno przyszedł ten czas, kiedy zakupiliśmy dzieciakom telefony. Teraz przyjdzie czas na naukę racjonalnego używania tego wynalazku techniki. A dzisiaj chcemy się z Wami podzielić naszymi sposobami na zabezpieczenie telefonu dzieci przed zniszczeniem 🙂.


Pokrowce na telefony dla dziecka

Jak wszyscy wiemy dzieciakom często zdarza się coś upuścić, zrzucić, czy przez przypadek zniszczyć. Jako, że telefony to zakup dość drogi, warto zrobić wszystko aby wytrzymały jak najdłużej. Powód dla którego zdecydowaliśmy się na zakup telefonów, to samodzielne chodzenie do szkoły i coraz liczniejsze zajęcia dodatkowe dla dzieci, więc i kontakt musi być 🙂. Podstawą ochrony telefonu jest dobór odpowiedniego pokrowca do niego, warto także zainwestować w szkło hartowane na ekran telefonu. Jeśli macie jakiekolwiek pytania lub wątpliwości w sprawie doboru odpowiednich pokrowców, bądź szkieł ochronnych, to polecamy Wam sklep internetowy IziGSM - tam uzyskacie informacje na temat najlepszych i najbardziej kompatybilnych akcesoriów telefonicznych 👍.My dzisiaj chcemy Wam zaprezentować nasz wybór etui, które znakomicie sprawdzą się zarówno w telefonach dzieci, ale i dorosłych 🙂. Pierwszym z nich, które otrzymał syn, to Pokrowiec etui pancerne Armor Case czarne do Xiaomi Redmi 9A 🙂. Dzięki takiej ochronie mamy pewność, że telefon naszego syna będzie zabezpieczony na najwyższym poziomie. Dzięki temu będzie można unikać zarysowań, wgnieceń, a także wytrzyma upadki z różnych wysokości 👍. Jak zapewne wiecie najgorsze dla telefonu są upadki, a tu mamy wzmocnione rogi, które zapewnią amortyzację podczas każdego upadku. Przy wyborze etui dla dzieci należy się kierować także jego funkcjonalnością - tu wszystko jest na najwyższym poziomie. Ergonomiczny kształt i odpowiednie dopasowanie do odbudowy sprawiają, że pokrowiec nie blokuje dostępu do żadnych przycisków 🙂. Dzięki tym wszystkim cechom dzieciaki będą mogły bez żadnych problemów korzystać z wszystkich funkcji telefonu, a rodzice będą troszkę spokojniejsi, jeśli chodzi o bezpieczeństwo telefonu. 
Drugie etui jakie na jakie się zdecydowaliśmy jest nieco delikatniejsze i to Pokrowiec etui pancerne Karbon Case czarne do Xiaomi Redmi 9A 🙂. Taki model wybrała sobie córka, dla której poza ochroną telefonu ważny jest także oczywiście efekt wizualny 🙂. Oczywiście i to etui w zupełności wystarczy aby odpowiednio zabezpieczyć swój telefon przed zarysowaniem, pęknięciem, czy upadkiem z wysokości. Idealnie współgra z telefonem i nie ogranicza korzystania z żadnych funkcji telefonu 🙂. 
Oczywiście aby telefon był w pełni chroniony trzeba także w odpowiedni sposób zadbać o wyświetlacz i tu na pewno świetnie sprawdzi się szkło hartowane dedykowane dla odpowiednich modeli telefonów. Tu oczywiście należy dobrać odpowiednie szkła do modelu telefonu podobnie jak przy wyborze etui. Jeśli nie do końca jesteście pewnie, to zawsze możecie skontaktować się z obsługą sklepu, która na pewno chętnie pomoże w wyborze odpowiedniego etui i szkła ochronnego 🙂. 


A Wy w jaki sposób dbacie o swoje telefony? 🙂

10 komentarzy:

 1. Teraz telefony są coraz delikatniejsze, więc case i szło hartowane to must have.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo dziękuję za ten artykuł, bardzo pomocny. Wixa

  OdpowiedzUsuń
 3. Szkło wiele razy uratowało mój telefon. To doskonałe zabezpieczenie nie tylko dla dzieci. Joasia K

  OdpowiedzUsuń
 4. Warto zabezpieczyć telefon
  Kak

  OdpowiedzUsuń
 5. Mnie to jeszcze nie dotyczy ale to nas rodzicow nie minie. Fajnie wiedzieć o takich gadzetach. RP

  OdpowiedzUsuń
 6. Dbam poprzez szkło hartowane i kauczukowa obudowę 🙂

  OdpowiedzUsuń
 7. K. G. Pokrowce są świetne. Ja mam szkło.

  OdpowiedzUsuń

Etykiety