niedziela, 7 maja 2023

Domki Całoroczne Premium Zator - Nocleg blisko Energylandii

Domki Całoroczne Premium Zator - Nocleg blisko Energylandii

Wyjazd do największego parku rozrywki w Polsce bardzo często musimy połączyć z szukaniem noclegu w Zatorze lub okolicy. A to wcale nie jest taka prosta sprawa, ale postaramy się Wam dzisiaj trochę podpowiedzieć. My jadąc do Energylandii wybraliśmy nocleg w Domach Całorocznych Premium w Zatorze. Jeśli i Wy będziecie chcieli odwiedzić ten park rozrywki lub inne w pobliżu, to właśnie to miejsce na nocleg Wam polecamy. Domki Całoroczne Premium Zator to komfortowe i przestronne 5-osobowe domki w których możecie wypocząć przez cały rok. Na terenie działki znajdują się tylko dwa domki, do tego położne są one w ustronnym miejscu. Dzięki temu mamy tutaj ciszę, spokój i trochę prywatności - co na pewno się przyda jeśli cały dzień spędzicie w parkach rozrywki. Wypoczynek tutaj będzie naprawdę bardzo komfortowy - domki mają ponad 50 metrów kwadratowych powierzchni, co sprawia że mamy sporo miejsca do komfortowego wypoczynku. Do tego przy domkach jest zadaszony taras z widokiem na góry. Oba domki wyposażone są zarówno w ogrzewanie, jak i klimatyzację - dzięki temu żadna pora roku nie będzie Wam tu straszna. Do dyspozycji gości na czas pobytu jest kawa i herbata, no i w pełni wyposażona, nowoczesna kuchnia. 

Wybierając się do krainy polskich parków rozrywki - my tak nazywamy okolice Zatoru - bardzo ważne jest odpowiednie wybranie noclegu. Nie zawsze jest tak, że nocleg najbliżej danego miejsca będzie tym idealnym. Zator w trakcie sezonu potrafi być naprawdę bardzo mocno zakorkowany i sam wyjazd z tej miejscowości może zająć nawet do godziny. A wybierając na nocleg Domki Całoroczne Premium Zator macie pewność, że na miejsce dotrzecie zaledwie w ciągu 5 minut. Dodatkowym atutem jest fakt, że droga z tego miejsca prowadzi na sam parking do Energylandii - wszystko odbywa się drogą lokalną na której jest bardzo mało samochodów.

Pamiętajcie, że wybierając to miejsce na nocleg macie możliwość odwiedzenia aż trzech okolicznych parków rozrywki - Energylandii, Zatorlandu i Parku Inwałd - każdy z nich ma coś fajnego do zaoferowania i na pewno w żadnym z nich dzieci nie będą się nudzić. Domki Całoroczne Premium Zator są też znakomitą bazą wypadową do zwiedzania Oświęcimia, Wadowic, czy nawet Krakowa. Po całodziennych atrakcjach tutaj znajdziecie troszkę ciszy i spokoju. Dla rodziców kawka na tarasie z widokiem na góry, a dla dzieci zabawa na świeżym powietrzu, co ważne w bezpiecznym miejscu. Domki Całoroczne Premium Zator otrzymały nasz Certyfikat Miejsca Przyjaznego Dzieciom więc możecie być pewni, że miejsce i Wam się spodoba. 
0 comments

Prześlij komentarz

Etykiety