poniedziałek, 16 stycznia 2023

LEGO Jurassic World - Blue Ocean

LEGO Jurassic World - Wydawnictwo Blue Ocean

W ofercie Wydawnictwa Blue Ocean znajdziemy naprawdę całe mnóstwo ciekawych magazynów dla dzieci. Naszym zadaniem każdy z Was znajdzie tam coś dla siebie. My tym razem zabieramy Was w świat dinozaurów i parku jurajskiego. Będzie to nie lada gratka dla małych fanów dinozaurów. 

Mamy dla Was dwie propozycje. Zaczniemy od tej bardziej klasycznej, czyli standardowego numeru magazynu. To właśnie tutaj znajdziemy limitowaną kartę z serii 2. W środku czekają na nas jak zwykle fantastyczne historie opisane w formie komisów - tu znajdziemy aż dwa. Oprócz tego kilka zadań do wykonania, kilka ciekawostek, dwa plakaty, no i najważniejsze dla młodych czytelników - zabawka. Tutaj otrzymujemy figurkę LEGO Raptor z pułapką więc czeka nas dużo dobrej zabawy. 


Poza standardowymi czasopismami w ofercie Wydawnictwa Blue Ocean od czasu do czasu pojawiają się także wydania specjalne. I właśnie takie chcemy Wam dzisiaj pokazać. Tu znajdziemy także dla plakaty, ale różnią się one wielkością od tych standardowych - do naprawdę ogromne i mają wymiary 90*59 cm. Jest tu jeszcze więcej łamigłówek i zadań do wykonania. Prawdziwą gratką będzie też gra planszowa - Wyścig przez park. Jako dodatek do tego magazynu otrzymamy Raptora na targu dinozaurów. 

Z tej serii będą zadowoleni zarówno fani klocków LEGO, jaki i miłośnicy dinozaurów- jest to świetne połączenie zabawy i pasji w jednym. Po więcej takich czasopism zapraszamy Was do Wydawnictwa Blue Ocean.  

0 comments

Prześlij komentarz

Etykiety