niedziela, 3 października 2021

Dzień Nauczyciela - propozycje prezentów MyGiftDna

Dzień Nauczyciela - propozycje prezentów MyGiftDna 


Wielkimi krokami zbliża się Dzień Nauczyciela, w dokładniej mówiąc Dzień Edukacji Narodowej. W tym dniu dziękujemy nauczycielom i pracownikom oświaty za ich pracę. Jak co roku dzień ten wypada prawie w połowie października, a dokładnie 14 🙂.

Co roku staramy się w tym dniu jakoś podziękować za trud włożony w wychowanie i nauczanie naszych dzieci. Zazwyczaj są to jakieś drobne upominki i nie inaczej będzie w tym roku. 

Pomysłów na Prezent dla Nauczyciela mamy kilka i właśnie dzisiaj je Wam zaprezentujemy. Wszystkie produkty, które tu Wam przedstawimy pochodzą ze sklepu internetowego MyGiftDna. Tam możecie znaleźć takie wyjątkowe prezenty i prawie wszystkie można dowolnie spersonalizować 👍.

Pierwszym produktem, który chcemy Wam przedstawić jest planer najlepszego nauczyciela.
Jest to zeszyt w formacie A5 z kolorowym nadrukiem, który możemy dowolnie spersonalizować 🙂. Planer jest świetnie wykonany - okładka jest wykończona miękkim materiałem w szarym kolorze. Wewnątrz znajdziemy planet roczny, półroczny, a także miesięczny i tygodniowy. Jest on dokładnie taki, jaki nauczyciele lubią najbardziej. Oczywiście znalazło się też miejsce na kontakty, listy zakupów, czy wydatki - będzie to szczególnie pomocne tym nauczycielom którzy są także wychowawcami 🙂.Całość ma 296 strona nadruk jest wykonany w specjalnej technologii UV, która zapewnia doskonałą trwałość oraz najwyższą jakość grafiki.


Drugi produkt będzie troszkę podobny z zewnątrz do poprzedniego, ale zupełnie inny w środku 🙂. Będzie to notatnik najlepszego nauczyciela 🙂. Notatnik ten jest także formatu A5, a różnie się od planera środkiem. Tu mamy zupełnie czyste strony. Oczywiście także i tutaj możemy go spersonalizować według własnych potrzeb. Dodatkowo do w wyboru mamy tutaj kilka wersji kolorystycznych, tak aby trafić w gust każdego nauczyciela 🙂. Wewnątrz takiego notatnika nauczyciel może sobie pisać, rysować, czy robić swoje notatki 🙂.

Trzeci pomysł na prezent dla nauczycieli jaki chcemy Wam przedstawić, to pomysł na starszych uczniów i studentów. Będzie to personalizowany kufel na piwo. Jest to naprawdę wysokiej jakości szklany kufel, a do tego jest także odporny na zarysowania. Na zewnętrznej powierzchni możemy umieścić personalizowany grawer odnoszący się do danej osoby. Pojemność tego kufla to aż 660 ml 👍. 

Ostatnim naszym pomysłem na prezent z okazji Dnia Nauczyciela jest brelok drewniany z grawerem  🙂 Jak wiecie nauczyciele zawsze mają przy sobie dużo kluczy i czasami zostawiają je w różnych miejscach. Z takim prezentem nauczyciel swoje klucze będzie mógł dużo szybciej znaleźć, jeśli mu się gdzieś zgubią 🙂. Brelok ma okrągły kształt i wykonany został z drewna, dzięki czemu zachwyca naturalnym wyglądem, który trafi w każdy gust. 

Co ważne zamawiając prezenty w MyGiftDna macie stuprocentową pewność, że będą to produkty wysokiej jakości i nauce zapewnioną ekspresową przesyłkę 🙂. Jeśli jeszcze nie macie pomysłów na prezent, to koniecznie zajrzyjcie na stronę MyGiftDna 🙂.26 komentarzy:

 1. Świetne propozycje na prezenty Daga

  OdpowiedzUsuń
 2. Jaka przydatna pomoc i inspiracja.
  Pozdr. BEATA

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ciekawe pomysły na prezent
  Sylwia

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajne propozycje, jest w czym wybierać.
  Aleksandra Ka

  OdpowiedzUsuń
 5. Brelok jest super :)
  Paula

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo pomysłowe propozycje
  Scrapowy warsztat

  OdpowiedzUsuń
 7. Wow, naprawdę ciekawe propozycje 😊

  OdpowiedzUsuń
 8. Fajne są te propozycje
  Kak

  OdpowiedzUsuń
 9. Świetne pomysły na ciekawe prezenty ♥️ pozdrawiam serdecznie Joanna

  OdpowiedzUsuń
 10. Bardzo fajne te pomysły na prezenty. ❤❤❤❤ DD

  OdpowiedzUsuń
 11. Gdybym miała wybierać z tych propozycji, wybrałabym notatnik ❤

  OdpowiedzUsuń
 12. Takim planer dla nauczyciela to super sprawa ❤

  OdpowiedzUsuń
 13. Jakie super rzeczy tu widzę <3
  Paula

  OdpowiedzUsuń
 14. Super sprawa z tym brelokiem ❤️

  OdpowiedzUsuń
 15. super przydatne propozycje na prezent :) <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dzięki za świetne propozycje :) wszystkie bardzo przydatne <3 Sylwia Ka

   Usuń
 16. Notatnik jest bardzo ładny ❤️

  OdpowiedzUsuń
 17. Widać, że najwyższa jakość 💖

  OdpowiedzUsuń
 18. Dzięki bardzo za podpowiedź ❤

  OdpowiedzUsuń
 19. Bardzo fajne propozycje :)

  OdpowiedzUsuń
 20. Bardzo fajny pomysł na prezent ;-)

  OdpowiedzUsuń

Etykiety