poniedziałek, 3 sierpnia 2020

Czysta woda w domu z TAPP Water

Czysta woda w domu z TAPP Water

Każdy na pewno zgodzi się z twierdzeniem, że bez wody nie ma życia. To jest fakt i specjalnie do tego nie trzeba nikogo przekonywać. Jednak w dzisiejszym świecie musimy zwrócić uwagę na jeszcze kilka istotnych rzeczy, a mianowicie na ekologię i ochronę środowiska. No i na jakość wody, bo ma to ogromne znaczenie. W jednym i drugim przypadku bardzo pomocne będą dla nas filtry TAPP Water

Butelka wielokrotnego użytku

TAPP Water - sposób na czystą wodę w domu

Od dłuższego czasu szukaliśmy najlepszego sposobu na czystą wodę w domu. Poszukiwania były dość długie, aż w końcu trafiliśmy na stronę TAPP Water i tu bardzo nas zaciekawiły filtry, które umieszcza się bezpośrednio na kranie. Po drodze przerabialiśmy różnego rodzaju dzbanki do filtrowania wody i butelki filtrujące, ale nigdy nie było to w pełni satysfakcjonujące rozwiązanie.


Czysta woda


To co nas przekonało do wyboru właśnie takich filtrów to przede wszystkim wygoda użytkowania 🙂. Filtr zakłada się bezpośrednio na kran i zajmie to Wam nie więcej niż kilka sekund i to bez pomocy fachowca - wszystko zrobimy samodzielnie 👍. Co ważne zaraz po założeniu możemy korzystać z niego i cieszyć się smakiem zdrowej i pysznej wody 🙂. Oczywiście ktoś powie, że woda w Polsce nadaje się do spożycia bezpośrednio z kranu i oczywiście w wielkości przypadków będzie mieć rację. Jednak my przy małych dzieciach wolimy mieć pewność, że ta woda będzie zdatna do picia. Dzięki filtrowi TAPP 2 twist z wody usuwamy naprawdę wiele potencjalnie szkodliwych substancji. Zastosowana jest technologia bloku węglowego i dzięki niej nasz filtr usuwa z wody ponad 80 różnych zanieczyszczeń. Do tych najważniejszych należą: ołów, mikroplastiki, lotne związki organiczne (LZO), pestycydy. Oprócz tego potrafi znacznie zmniejszyć zawartość arsenu, azotanów, czy chromu. Jak widzicie lista, tych potencjalnych rzeczy, jakie teoretycznie mogą być w naszej wodzie robi naprawdę ogromne wrażenie, a dzięki zastosowaniu takiego filtra ograniczamy możliwość ich dostania się do nas do absolutnego minimum 👍. 

Z założeniem takiego filtra na kran, jak wspominaliśmy wcześniej poradzi sobie każdy. Z wymianą takiego filtra także nie powinno być problemu. Żeby być pewnym odpowiedniego działania, co trzy miesiące należy wymienić filtr na nowy. I tu bardzo ważna uwaga. Obudowa jest wykonana z tworzywa sztucznego i podlega recyklingowi, natomiast sam wkład węglowy możemy wrzucić na kompostownik lub do śmieci organicznych ponieważ jest on w pełni biodegradowalny 👍. Aby nie zapomnieć o wymianie filtra przygotowany jest specjalny datownik, dzięki któremu na pewno wymienimy go na czas 🙂.

Chcieliśmy Wam zwrócić jeszcze uwagę na wspomnianą wcześniej ochronę środowiska. Jest to bardzo ważny temat szczególnie w obecnym czasie kiedy jesteśmy zalewani przez wszechobecny plastik. Korzystając z filtrów TAPP Water możemy dodatkowo wyposażyć się w butelkę wielokrotnego użycia firmy TAPP. W połączeniu z filtrem krajowym i taka butelką mamy stały dostęp do czystej i smacznej wody 🙂. Butelka taka wykonana jest ze stali nierdzewnej, dzięki temu odporna jest na korozję, utlenianie i nie pozostawia metalicznego smaku wody. Co bardzo ciekawe i sprawdza się w naszych częstych podróżach potrafi ona utrzymać temperaturę wody. Jeśli wlejemy zimną, to mamy pewność, że przez 12 godzin taka ona będzie. Natomiast jeśli ciepłą, to zachowa ona swoją temperature do 6 godzin 👍.

Jak filtr sprawdza się sprawdza w codziennym użytkowaniu? Na pewno będziecie ciekawi odpowiedzi na to pytaniem. Postaramy się odpowiedzieć. O montażu już wspominaliśmy, jest prosty i każdy sobie poradzi, podobnie z wymianą filtra. Natomiast jeśli chodzi o użytkowanie na co dzień, to jest dużo wygodniejszy od dzbanków filtrujących. Dzięki takiemu filtrowi założonemu na kran, za pomocą jeden ręki zmieniamy sobie za pomocą pokrętła, czy wodę filtrujemy, czy nie. Jest on także zdecydowanie szybszy w filtrowaniu wody od dzbanków. Może przefiltrować aż 4 litry wody na minutę, co sprawia, że jest 10 krotnie szybszy od dzbanków 👍. Choć początkowo wydanie 200 złoty na taki filtr może się wydawać sporą sumą, to w skali roku, jeśli porównamy to do kupowania wody w butelkach możemy zaoszczędzić nawet 1000 złotych.
Oszczędność pieniędzy to jedna sprawa, ale dla nas zdecydowanie ważniejszy jest smak wody, która dzięki temu filtrowi jest naprawdę smaczna 🙂. Czyli korzystając z tak małego urządzenia możemy zaoszczędzić dużo pieniędzy, mieć pyszną wodę w domu, a co tego zadbać o ochronę środowiska eliminując plastik z codziennego użytku 👍.
Jeśli i Wam zależy na smacznej i zdrowej wodzie w domu, to zapoznajcie się z ofertą firmy TAPP Water, a dzięki butelce wielokrotnego użytku możecie zabrać taką wodę wszędzie 🙂.


Mamy jeszcze dla Was niespodziankę 🙂 przy zakupie dwóch dowolnych produktów z kategorii filtry i wkłady otrzymacie butelkę wielokrotnego użytku gratis 👉 wszystko po użyciu kodu 👉 wakacje_bez_plastiku 🙂

3 komentarze:

  1. Takie nakładki na kran nie przemawiają do mnie ze względów estetycznych. Wolę dzbanki z filtrem.

    OdpowiedzUsuń
  2. super butelka, jestem ciekawa czy na mój kran udałoby się zamocować takie urządzenie, mam tragiczną wodę

    OdpowiedzUsuń
  3. Super buteleczka i można zawsze wrzucic ją do torebki i cieszyć się czystą wodą. Ja używam w domu karafki z filtrem i nie kupuje niegazowanej wody.

    OdpowiedzUsuń

Etykiety

#zamkizdzieckiem AMEET Atrakcje województwa dolnośląskiego Atrakcje województwa pomorskiego Babaryba Beskidy Blue Ocean Certyfikat Miejsca Przyjaznego Dzieciom Cieszyn Darłowo Dolnośląskie Dolny Śląsk Doświadczenia Drogeria Olmed Dźwirzyno Educarium Egmont Elbląg Energylandia Gdańsk Góry Góry Stołowe Góry Świętokrzyskie Greg Gry planszowe i inne HarperKids Hortulus Hotel Hotel Senator Hotel Zamek Ryn Jelenia Góra Kabum Karkonoski Park Narodowy Karpacz Kawa Kącik Malucha Klocki Kolejkowo Kolejkowo i miasto z Piernika Kolejkowo Wrocław Kołobrzeg konkursy Książka Książki Lego Łazienki Królewskie Magiczna symetria - Educarium Małopolska Mazowieckie Mazury Miasto z piernika Kolejkowo Wrocław miasto z piernika we Wrocławiu morze Muzeum Muzuem nad Bałtykiem nad morzem Nasza Księgarnia Nauka Nauka przez zabawę noclegi Nowy Wiśnicz Olmed apteka Opolskie Parki rozrywki Piatnik pod ziemią podkarpackie Podlasie Podróże Pojazdy Hydrauliczne Artyk pojazdy hydrauliczne KupZabawke polecane Polecane noclegi Polferries POLIN Pomorskie prezenty Programowanie Rebel Skalne Miasto Soke Srebrna Góra Strefa Dziecka Strefa Mamy Strefa Taty Śląsk śląskie Testowanie Trasy podziemne Tuban Tubi Jelly Wakacje z książką Wałbrzych Warmia Warmia Zamek w Lidzbarku Warmińskim Warszawa Wieliczka Wielkanoc Wielkopolska Wroc Wrocław Wydawnictwo Znak Zabawki Zachodniopomorskie Zamek Zamek Chojnik Zamek Kliczków Zamek w Rynie Zamek Wiśnicz zamki z dzieckiem Zdrowie zegarki zwiedzanie