Edukacyjnie z Wydawnictwem Aksjomat

Edukacyjnie z Wydawnictwem Aksjomat


Pierwszy dzwonek w przedszkolach i szkołach już prawie miesiąc za nami, więc warto zaopatrzyć się w pomoce naukowe, które pomogą rozwijać się naszym maluszkom. I właśnie dzisiaj chcieliśmy Wam przedstawić takie pomoce, które sprawdzą się w ćwiczeniach motoryki małej, przy poznawaniu literek i cyferek. 


Szlaczki literki cyferki dla dzieci

Jak zapewne wszyscy dobrze wiecie najlepszą formą nauki jest zabawa, a zadaniem rodziców jest zachęcić dzieci do nauki i zrobić to tak, aby czerpały z tego radość i satysfakcję. Z pomocą przychodzi Wydawnictwo Aksjomat z serią Piszę i zmazuje, która jest przeznaczona dla dzieci 5 letnich i starszych. W skład serii wchodzą:

 • Literki - karty edukacyjne z pisakiem 
 • Szlaczki - karty edukacyjne z pisakiem
 • Cyferki - karty edukacyjne z pisakiem 
Wszyscy się chyba zgodzą z nami, że nad motoryką małą musimy dużo pracować, a najlepiej dbać zarówno o motorykę dużą, jak i małą. Bardzo ciężko będzie dziecku, które nie opanowało w stopniu zadowalającym swojego poruszania się przy angażowaniu całego ciała, zacząć pracę nad motoryką małą. Dlatego tak ważny jest harmonijny rozwój naszych maluchów i pokonywanie kolejnych etapów.  Jako, że wieczory coraz dłuższe się robią, dzieci już nie spędzają tyle czasu na świeżym powietrzu, to my poprzez zabawę ćwiczymy motorykę.
Seria Piszę - zmazuję 

Wszystkie części z serii wyposażone są w pisak z logiem Wydawnictwa Aksjomat, a także 24 karty edukacyjne. Najlepiej zabawę zacząć oczywiście od szlaczków, które przygotują małe rączki do pisania literek i cyferek. Zadania są ułożone od najłatwiejszych do najtrudniejszych, a ich największą zaletą jest możliwość zmazania jeśli dziecku coś się nie uda, bądź wyjedzie za linie. Przy normlanych pracach jest to zniechęcające dla dziecka i może być nawet frustrujące, a tu zmaże od razu, poprawi i wszystko jest gotowe. Karty są pięknie wykonane  i co równie ważne będą na pewno nam długo służyły. Na wszystkich kartach poza walorami typowo edukacyjnymi mamy piękne grafiki, które sprawiają, ze nauka jest jeszcze przyjemniejsza. Poznamy wszystkie literki od A do Z, cyferki od 1 do 20, nauczymy się także podstawowych działań matematycznych takich jak dodawanie i odejmowanie. 
Napiszemy także swoje pierwsze wyrazy, na początku po śladzie, a później już samodzielnie. A jak wszystko już przećwiczymy, to można zmazać i ćwiczyć kolejny raz, można to robić tak długo jak tylko chcemy, lub jak dojdziemy do perfekcji. Warto podkreślić, że produkt jest całkowicie polski i wyprodukowany w Polsce, co daje nam gwarancje, że jest bezpieczny dla naszych dzieci. Jest to również wspaniały pomysł na prezent dla dzieci z przedszkoli czy zerówek, które rozpoczynają swoją edukację. My Wam gorąco polecamy tą serię, warto się nią zainteresować.                


Za egzemplarze recenzenckie dziękujemy Wydawnictwu Aksjomat  

Komentarze

 1. Świetny sposób na naukę! Bardzo podobają mi się takie książeczki :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Takie karty są na pewno bardzo przydatne. Mogą się przydać mojej siostrze. Szkoli się na pedagoga, więc pewnie jej się przydadzą.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ostatnio coś podobnego widziałam u mojej chrześnicy i pokazywała mi jak pięknie wychodzą jej literki. Bardzo pomocne takie karty

  OdpowiedzUsuń
 4. Uwielbiam tego typu zabawki. Mamy kilka takich zestawów i są w ciągłym użyciu :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Lubię takie zmazywalne książeczki z ćwiczeniami dla dzieci.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ooo i tu mam prezent dla trzyletniego chrześniaka. Przyda mu się :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetne są te karty. Plus, że są wielokrotnego użytku. Pozdrawiam i zapraszam do mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Zapamiętam i kupię koleżankom, które wysyłają teraz swoje dzieci do przedszkola. :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Bardzo fajne są te zestawy do nauki pisania

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Cortex2 dla dzieci

Czytamy dzieciom z Wydawnictwem Media Rodzina

Biuro Detektywistyczne - książki dla dzieci

Łączna liczba wyświetleń