piątek, 15 kwietnia 2022

Tubi Jelly - Nowość Marki Tuban

Dzisiaj przychodzimy do Was z super nowością marki Tuban - zestawem Tubi Jelly 🙂. Dzięki nim możemy kreatywnie spędzić czas z dziećmi, tworzyć żelowe i trójwymiarowe figurki.

My dzisiaj pokażemy Wam zestaw typowo wielkanocny, ale w ofercie znajdziecie także inne, bardziej klasyczne zestawy Tubi Jelly 🙂.
Zabaw nimi jest naprawdę bardzo prosta, a przy tym dzieci mogą wykazać się inwencją twórczą 🙂. W naszym zestawie wielkanocnym otrzymujemy szablony do wykonania żelków związanych z tym świętem 🙂 I tak możemy stworzyć przepiękne pisanki żelowe, ale także króliczka, czy kurczaczka, a więc wszystko, co związane z Wielkanocą 🙂.
Zabawę zaczynamy od przygotowania wody z dodatkiem aktywatora - do plastikowego pojemnika musimy wlać 400 ml wody i wsypać proszę z aktywatorem, który dodany jest do zestawu. To właśnie tutaj będziemy władać nasze gotowe figurki żelowe, aby były bardziej trwałe.

Następnie przygotowujemy sobie dowolny szablon, a także kolorowe żele. Na początek warto obrysować wzór po konturach, a następnie wypełnić jego środek 🙂. Tu musicie pamiętać, aby nie robić zbyt grubej warstwy żelu ponieważ będzie długo schnąć, a także istnieje ryzyko, że po prostu się rozleje.

Kiedy naszym zdaniem nasz szablon będzie przygotowany, to należy umieścić go razem z folią w aktywatorze na czas około 2 minut. Następnie należy delikatnie poruszać szablonem, aby woda dostała się także od spodu. Po 3-4 minutach nasz żelek powinien odkleić się od folii i jest gotowy do zabawy 🙂.

Jak widzicie na zdjęciach zabawa jest naprawdę świetna i to zarówno dla tych najmłodszych, jak i tych trochę starszych 🙂. Tu pamiętajcie również, że produkty przeznaczone są dla dzieci powyżej 8 roku życia, ale jak widzicie nasz najmłodszy syn także świetnie się bawił - oczywiście pod naszym nadzorem 🙂.Co bardzo ważne dla nas, to Tubi Jelly to całkowicie polski produkt, a co jeszcze ważniejsze jest on w pełni bezpieczny dla dzieciaków 🙂. Wszystkie produkty marki Tuban spełniają wszystkie europejskie normy bezpieczeństwa zabawek 👍.

I teraz super informacja dla wszystkich dzieci lubiących takie kreatywne zestawy - na rynku jest aż 18 różnych wariantów Tubi Jelly 🙂. Są one z różnymi szablonami do zabawy, a w każdym zestawie jest jedna czysta folijka na której możemy zrobić przeróżne, wymyślone przez siebie wzory 🙂.

A na koniec fantastyczna wiadomość, będziemy mieli dla Was konkurs na naszym fanpagu i tam będziecie mogli wybrać Tubi Jelly 🙂.


30 komentarzy:

 1. O jaa kolejny wydatek :) Mój syn bardzo chciałby mieć takie zabawki :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Rewelacyjna i twórcza zabawa dla dzieci :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajna zabawa! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale to jest super, fajny pomysł na kreatywne spędzenie czasu z najmłodszymi :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ale super, naprawdę świetny pomysł ��

  OdpowiedzUsuń
 6. Ekstra zabawa, już wiele lat w tył były farby do witraży dla dzieci, podobna zasada działania. Spędzić czas kreatywnie w domu przed świętami, bezcenne.
  Celina

  OdpowiedzUsuń
 7. Ciekawe. Chetnie kiedyś wypróbuję, bo fajnie wygląda

  OdpowiedzUsuń
 8. Oooo...znak i lubiłam bardzo zanim zaczęłam przygodę z malowaniem na szkle... później na porcelanie.😉 Wzbudzają kreatywność dziecka. Super sprawa, polecam

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie wygląda skomplikowane, a zabawa fajna

  OdpowiedzUsuń
 10. Super, koniecznie muszę wypróbować z moimi dziećmi :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Bardzo ciekawa rzecz. Koniecznie muszę wypróbować z moimi dziećmi :)
  Ewelina K.

  OdpowiedzUsuń
 12. Wow, ale fajny pomysł na zabawę! Pozdrawiam, Karolina

  OdpowiedzUsuń
 13. Świetna sprawa, sama lubię takie zabawy :)
  Julka

  OdpowiedzUsuń
 14. Ooo musimy kupić koniecznie . Justyna

  OdpowiedzUsuń
 15. Świetne są te tuby ;) można stworzyć prawdziwe cuda. Ania Ch.

  OdpowiedzUsuń
 16. Jak dla mnie super! Koniecznie wypróbujemy :)

  OdpowiedzUsuń
 17. Bardzo fajna propozycja,zabawa rozwijająca kreatywność ��
  Ika

  OdpowiedzUsuń
 18. Super zabawa świetny pomysł AnnK

  OdpowiedzUsuń
 19. Super pomysł na kreatywne spędzenie czasu

  OdpowiedzUsuń
 20. Świetna propozycja dla moich dzieci 🙂

  OdpowiedzUsuń
 21. Świetny pomysł na udaną zabawę. Joanna W.

  OdpowiedzUsuń
 22. Super, kochani, tak trzymać :)

  OdpowiedzUsuń
 23. O taką zabawę to ja rozumiem. Super sprawa. Dzieci zadowolone.

  OdpowiedzUsuń
 24. Ale super zestaw, na pewno spodobałby się niejednemu dziecku. Mój syn ma za niedługo urodziny i od jakiegoś czasu zastanawiam się co mu z tej okazji kupić. Myślałam nad poduszkami balony dla dzieci, jednak to zdecydowanie za mało. Dzięki Tobie już wiem co jeszcze zamówić.

  OdpowiedzUsuń
 25. Też mamy te żele, ale zestaw z potworami. Naszego synka zajmują na naprawdę długi czas :)

  OdpowiedzUsuń
 26. Fajny pomysł na kreatywne zabawy. :-)

  OdpowiedzUsuń

Etykiety