wtorek, 17 sierpnia 2021

Konkurs - do wygrania bilety do Śląskiego Wesołego Miasteczka Legendia

 

KONKURS - LEGENDIA


 

 Zaczynamy kolejny konkurs


Zadanie konkursowe


Z jakiej atrakcji w pierwszej kolejności skorzystasz w Parku Rozrywki Legendia i dlaczego z tej?

  


Mamy dla Was dwie nagrody w postaci biletów do Parku Rozrywki Legendia


Bilet 2 + 2 (dwie osoby dorosłe i dwoje dzieci, które nie ukończyły 12 roku życia)


Termin na wykorzystanie biletów - do 24 października 2021


Regulamin konkursu 

 1. Sponsorem nagród jest Śląskie Wesołe Miasteczko Legendia. 
 2. Warunkiem koniecznym do udziału w konkursie jest polubienie strony sponsora ➡️ Legendia i strony organizatora ➡️ atrakcyjne wakacje z dzieckiem i ➡️ udostępnienie posta konkursowego.
 3. Do zabawy należy zaprosić co najmniej 5 osób pod postem konkursowym na Facebooku.
 4. Konkurs trwa od 17.08.2021 - 22.08.2021r. (do godziny 24.00)
 5. Konkurs organizowany jest na blogu 👉 atrakcyjne wakacje z dzieckiem i fanpagu 👉atrakcyjne wakacje z dzieckiem
 6. Odpowiedzi umieszczamy pod postem na blogu (pamiętajcie żeby podpisać się), bądź na Facebooku pod postem konkursowym. 
 7. Zwycięzców konkursu wybiera organizator. 
 8. Wyniki pojawią się 23.08.2021r. w poście konkursowym na blogu atrakcyjne wakacje z dzieckiem. Zwycięzcy w ciągu dwóch dni powinni skontaktować się z organizatorem konkursu w celu przesłania danych do wysyłki nagrody. 
 9. Biorąc udział w konkursie akceptujesz regulamin. 

😀 Życzymy powodzenia 👍

6 komentarzy:

 1. Na bank na pierwszy ogień poszedłby Fish ‘n’ Wish. Dlaczego? Mogę się założyć, że 'stary' i synek od razu pobiegną do atrakcji związanej bezpośrednio z... wodą. Młody ma teraz fun na statki, uwielbia się taplać, dlatego taka przejażdżka statkiem z efektami wodnymi i nutką rywalizacji (strzelenie z wodnego pistoletu do celu) będzie number one wypadu do Legendii. Oczywiście mama musi wziąć cały zapas ubrań na zmianę (dla obu panów :D). Ps. Mąż przez całe życie mieszkał nad rzeką, przy turbinie wodnej, dlatego chyba te zamiłowanie do wody przekazał najmłodszemu w genach :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Niewiele nam potrzeba, byśmy w siódmym niebie byli, wystarczy, że Legendię w wakacje odwiedzimy.
  Lunapark na każdym kroku kusi i uśmiech wywołuje,a widząc radość dzieci, rodzic się raduje.
  Mamę Kasię energia roznosi i w miejscu usiedzieć nie jest w stanie,więc na dobry początek rollercaster LECH ma największe "branie".
  Kuba adrenalinkę lubi sobie powoli dawkować, więc od SUPER ZEŚLIZGU akumulatory zaczyna ładować.
  Szymek w tym czasie z tatą w pogromcę duchów w BAZYLISZKU będzie się bawił, ciągle wierząc, że jakiś naprawdę groźny potwór tam się pojawi. Dobra zabawa trwać tu może długie godziny i smutno się robimy gdy z Legendii wychodzimy. Dlatego z przyjemnością w wakacje znów tutaj wrócimy, bo jeszcze tyle atrakcji nie znam i odkryć je musimy.
  Tak, Legendia wciąż jeszcze nie do końca została przez nas odkryta. Jednak, gdy tam przyjeżdżamy, każdy dobrze wie, od czego zaczyna zabawę. Mimo, że jesteśmy tak różni i każdy z nas ceni sobie inny poziom zabawy i adrenaliny, to jednak wszyscy jesteśmy szczęśliwi i uśmiechnięci :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ach, nasza rodzinka uwielbia LEGENDIĘ i to nawet z czasów, gdy Legendią nie była :) Kiedyś każda nasza wizyta zaczynała się od wirowania na zakręconej fali Electric Ring. Obowiązkowe 10 rundek i byliśmy gotowi na resztę atrakcji :) Do tego tradycją stało się "kręcenie na zakończenie", czyli przejażdżka po zmroku, tuż przed opuszczeniem Wesołego Miasteczka, która gwarantowała niesamowite wrażenia dzięki migającym światełkom, dynamicznej muzyce i zawrotnemu pędowi. Teraz oczywiście nadal kończymy zawsze na Ringu, lecz początek musi być w zeszłorocznej nowości => Dolinie Jagi. Jest to absolutny majstersztyk wśród wodnych atrakcji z efektem WOW. 10 okrążeń rwącą rzeką w chybotliwym kociołku to jest właśnie to, co nasza rodzinka nazywa "dobrym początkiem". To cudowne uczucie dać się ponieść sile wody,nieco zmoczyć znienacka i zaskoczyć potęgą własnych emocji.Absolutnie jest to nasz numer 1 :)

  OdpowiedzUsuń

Etykiety