poniedziałek, 12 lipca 2021

Drewniana kuchnia - Kabum

Drewniana kuchnia - Kabum 

Lato w pełni, podróże i wakacyjne wyjazdy na pewno już zaplanowane, ale w domu trzeba być także przygotowanym na gorszą pogodę. My oczywiście jesteśmy przygotowani na każdą pogodę i na każde warunki 🙂. Jako że nasze dzieciaki bardzo lubią się wspólnie bawić, a my w zabawach cenimy wysoką jakość i funkcjonalność, to dzisiaj mamy dla Was świetną propozycję od Kabum i jest to Kuchnia do zabawy dla dzieci 🙂.


Chyba każdy z nas będąc dzieckiem, bawił się w gotowanie i przyrządzanie posiłków, a może nawet u niektórych z Was przerodziło się w pracę w życiu dorosłym 🙂. Wszyscy wiemy również o tym, że małe dzieci lubią naśladować dorosłych. Jeżeli widzą, że mama i tata przygotowują jedzenie, też chciałyby pomóc. Zanim jednak zaprosimy malucha do prawdziwej kuchni, warto podarować mu dziecięcą. I tu zdecydowanie najlepszym wyborem będzie naszym zdaniem kuchnia drewniana od Kabum 🙂. Sprawdzi się ona zarówno dla najmłodszych, jak i dla tych trochę starszych, a szczególnie podczas wspólnej zabawy rodzeństwa - co zresztą widzicie na zdjęciach 🙂.

Całą zabawę musimy rozpocząć od złożenia kuchni - co nie powinno być problem dla starszych dzieci. Do zestawu dołączona jest instrukcja i postępując zgodnie z nią bardzo szybko powstanie nasza właściwa zabawka - kuchnia 🙂.


Taka kuchnia dla dziecka to miejsce, w którym maluch jest sam sobie szefem. Może odgrywać różne role i przygotowywać wymyślone potrawy dla rodziny, ale również dla swoich zabawek. Dzięki temu rozwija swoją wyobraźnię i zaznajamia się ze sprzętem. Fajnym pomysłem, oczywiście o ile macie miejsce w domu jest postawienie takiej kuchni w pobliżu prawdziwej i wspólne przygotowanie posiłków 🙂. 
Dla dzieci ważne jest także, aby ta ich zabawkowa kuchnia przypominała taką prawdziwą. W kuchni od Kabum wszytko wygląda naprawdę bardzo realistycznie, a dodatkowo przy przekręceniu pokręteł od piekarnia wydobywa się podobny dźwięk, jak w rzeczywistości 🙂. W zestawie mamy także garnek, podstawowe narzędzia kucharskie i przyprawy 🙂.Taka zabawa w kuchnię, to także świetny pomysł aby z dziećmi porozmawiać na temat czyhających zagrożeń, jakie mogą w kuchni ich spotkać. Gorący rosół, czy patelnia to zawsze duże niebezpieczeństwo dla tych młodszych. Kiedy wszystko im pokażemy i wytłumaczmy w formie zabawy, to dużo szybciej to zrozumieją i będą pamiętać 🙂. 

Co ważne w sklepie Kabum możecie także dokupić inne akcesoria, które sprawdzą się podczas takich kuchennych zabaw 🙂.

A Wy bawiliście się w kucharza? Wasze dzieci lubią takie zabawy? 🙂
10 komentarzy:

 1. Drewniane kuchnie są mega fajne i dla chłopców i dla dziewczynek ����
  Aleksandra Ka

  OdpowiedzUsuń
 2. Super gadget, świetnie rozwija tez twórczość dzieci!

  OdpowiedzUsuń
 3. Jasne, że bawiliśmy się w gotowanie i w dzieciństwie z dzieciakami ��
  Sylwia

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo fajnie, że całość jest bardzo realistyczna :)
  Nawet chłopcy są zaciekawieni ��

  OdpowiedzUsuń
 5. Wszyscy tacy zaciekawieni, super! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Wszyscy tacy zaciekawieni, super :)

  KASIA DEM

  OdpowiedzUsuń
 7. Teraz dzieci mają super. Za moich czasów trzeba było kombinować. Rodzice zrobili nam kuchnię z grubego kartonu, pamiętam że jak mamie ginęły łyżeczki to wiedziała gdzie szukać i groziła że więcej nic nam nie zrobię, ale zawsze tylko groziła :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Tyle frajdy i zabawy dla dzieci, super :D

  OdpowiedzUsuń
 9. Moja córcia miała taka kuchnie... Uwielbiała ha ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️��
  Kak

  OdpowiedzUsuń
 10. Moje dzieciaki też bardzo lubią się bawić drewnianą kuchnią. Polecamy.
  Kamila

  OdpowiedzUsuń

Etykiety