Opaski Akumpresurowe przeciw mdłoścom SEA- BAND

Opaski Akupresurowe przeciw mdłościom SEA- BAND

Dziś na blogu pewien bardzo ważny temat dla rodziców, którzy mają tak jak my dziecko z chorobą lokomocyjną, otóż od jakiegoś czasu można by powiedzieć testujemy opaski akupresurowe na nadgarstki firmy Sea – Band na swoich dzieciach, ponieważ dużo podróżujemy, jesteśmy niesamowicie zaskoczeni jaki efekt przynosi założenie dzieciom takich opasek akupresurowych tuż przed podróżą. Nie od dziś wiadomo, że z maluchami w podróży jest „wesoło” cały czas się coś dzieje, dlatego bardzo ważną rzeczą jest samopoczucie pod czas podróży, zwłaszcza gdy jest bardzo długa. Nasze dzieciaczki mają chorobę lokomocyjną, można by powiedzieć dość nasiloną, dlatego zdecydowaliśmy się na takie właśnie opaski akupresurowe żeby mogły swobodnie podróżować szczęśliwe bez przykrych niespodzianek. Opaski Sea-Band pomimo tego, że są bardzo pomocne w podróżowaniu, to mają także świetny wygląd, każdemu dziecku się spodobają, za co ogromny uśmiech w stronę producenta 😁. 
Opaski Sea-Band to wyrób leczniczy testowany klinicznie, zalecany przez lekarzy. Ważną rzeczą, którą należy podkreślić jest to, że opaski te to środek naturalny, nie muszą nasze maluchy łykać tabletek czy pić syropów do których zwykle ciężko je namówić. Opaski akupresurowe mają wiele zalet, ładnie i modnie wyglądają, nie widać, że to produkt leczniczy, który umila dziecku i rodzicom podróż, są skuteczne i co również jest bardzo ważne są wielokrotnego użytku, można je prać 👍Opaski akupresurowe Sea-Band można również nabyć w wersji dla dorosłych 😀. 


Akutol- spray do bezbolesnego usuwania plastrów


Wybierając się na wakacje z dzieciaczkami musimy pamiętać, żeby zabrać ze sobą wiele bardzo ważnych i przydatnych rzeczy, jedną z nich jest Akutol – spray do usuwania plastrów. Wiadomo nie od dziś, że dzieci są naładowane energią od stóp do głów 😁. I niestety często zdarza się tak, że się przewrócą, skaleczą i przyklejamy plasterek 😀 Bardzo pomocny przy ściągnięciu takiego właśnie plasterka z jakże delikatnej skóry malucha jest spray Akutol, pewnie przypominacie sobie sytuacje w których zdjęcie takiego plastra niemal że graniczyło z cudem. Akutol to spray bardzo przydatny także w apteczce domowej ponieważ mogą go stosować i dzieci i dorośli. Jest w bardzo małym ale jakże wydajnym pojemniku, dzięki czemu zmieści się nawet w małej torebce.
Spray Akutol służy do bezbolesnego a zarazem szybkiego usuwania plastrów, jest bardzo łatwy w użyciu i nie może go zabraknąć na żadnych atrakcyjnych wakacjach z dzieckiem 😁. 

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Czytamy dzieciom z Wydawnictwem Media Rodzina

Biuro Detektywistyczne - książki dla dzieci

Cortex2 dla dzieci

Łączna liczba wyświetleń