czwartek, 8 grudnia 2022

Wakacje z dzieckiem nad morzem z wyżywieniem i atrakcjami

Wakacje z dzieckiem nad morzem z wyżywieniem i atrakcjami

Poszukiwania miejsca na rodzinny wypoczynek to czasami bardzo trudne zadanie. Każda rodzina ma inne oczekiwania i potrzeby. Każdy obiekt ma coś specyficznego do zaoferowania, a w gąszczu setek ofert wypoczynku nad Bałtykiem ciężko znaleźć mniejsze obiekty, a to czasami perełki, które swoją ofertą i atrakcjami dorównują znacznie droższym i bardziej popularnym hotelom. Dziś przedstawiamy kolejne sprawdzone miejsce na wakacje z dzieckiem nad morzem – Pensjonat Wojciech we Władysławowie. To kameralny, rodzinny Pensjonat, który od lat specjalizuje się w rodzinnym wypoczynku. Aż trudno uwierzyć, ale w tym obiekcie znajduje się tyle przestrzeni do zabawy dla dzieci, ile w niejednym dużym hotelu (no może do pełni szczęścia brakuje tylko basenu, jednak to rekomensuje cena). 


Wśród atrakcji warto wyróżnić przestronną salę zabaw z mnóstwem atrakcji: zjeżdżalnie, samochodziki, małpi gaj, domki czy XBOX – a to wszystko na 150 m2 tworzy doskonałe warunki do bezpieczenej zabawy. Co warto podkreślić, na salę zabaw wstęp mają wyłącznie Goście Pensjonatu. 

Oczywiście nie brakuje też animacji pod okiem wykwalifikowanej animatorki. Jeśli sala zabaw zrobiła na Was wrażenie, to co powiecie na „Klockolandię”. To druga sala zabaw pełna kreatywnej zabawy z najpopularniejszymi na świecie klockami. Nie będziemy ukrywać – to miejsce, które pokochają dzieci...nie tylko te małe :). W Klockolandii zainstalowano również interaktywną podłogę, która w wybrane dni zapewnia multimedialną rozrywkę dla dzieci. Wśród dodatkowych atrakcji warto wspomnieć też o dmuchańcu – taka rozrywka dzieciom nigdy się nie nudzi. 

Jednak atrakcje dla dzieci to nie wszystko. W ofercie Pensjonatu Wojciech możecie wybrać skorzystać z różnych wariantów zakwaterowania, od standardowych pokoi, po pokoje rodzinne Studio czy Premium o podwyższonym standardzie z klimatyzacją. 

Ważnym elementem oferty tego obiektu jest domowe wyżywienie. Śniadania w formie bufetu to od lat wizytówka „Wojciecha”. Nie ma szans, żebyście nie znaleźli czegoś dla siebie lub swoich dzieci. W okolicy południa możecie liczyć na dodatkową zupkę dla dzieci, to szczególnie ważne dla tych, którzy uskuteczniają jeszcze południowe „drzemki”. Po południu czeka na Was obfity dwudaniowy obiad w formie dania dnia – czyli tu już nie będzie czekał na Was bufet. To mały minus obiektu, jednak przy bufecie cena zapewne też by wzrosła.

Jeśli obawiacie się wypoczynku we Władysławowie ze względu na tłumy, to musicie wiedzieć, że Pensjonat Wojciech zlokalizowany jest w bardzo cichej dzielnicy (z widokiem na Zatokę), gdzie nawet w szczycie sezonu turystycznego będzie spokojnie. Musicie natomiast liczyć się z 20-25 minutowym spacerem nad morze lub skorzystać z usług lokalnych melexów, które dowożą „mniej aktywnych” bezpośrednio na plażę. 

Gdzie szukać miejsc przyjaznych dzieciom? 

Przy okazji chcielibyśmy zarekomendować Wam jeszcze jedno miejsce, które może okazać się bezcenne przy planowaniu wakacji z dziećmi w Polsce – to Dzieckowpodrozy.pl. Portal ten od lat selekcjonuje obiekty i hotele przyjazne dzieciom. Znajdziecie tam świetne miejsca nad morzem, na Mazurach, w górach, ale także w innych zakątkach Polski i nie tylko. 0 comments

Prześlij komentarz

Etykiety