StickerKid - personalizowane naklejki

StickerKid - personalizowane naklejkiDzisiaj chcemy Wam przedstawić na blogu idealną pomoc dla dzieci rozpoczynających swoją naukę w przedszkolu i szkole. Na pewno nie raz się zdarzyło, że zaginęły gdzieś buty na wychowanie fizyczne, worek z rzeczami, czy po prostu dzieci nie pamiętają, które buty są ich 😀 . I tu z pomocą przychodzi firma StickerKid, która w swojej ofercie ma naklejki, które można dowolnie spersonalizować 👍. 


Możemy dobrać odpowiednią grafikę, wpisać imię dziecka, czy nawet numer telefonu, tak naprawdę zupełna dowolność. W ofercie są również dostępne naklejki np. ze zdjęciem dziecka, choć my na takie się nie zdecydowaliśmy, to dla dzieci, które jeszcze nie potrafią czytać może to być bardzo dobry pomysł. 

My zdecydowaliśmy się na naklejki małe, które możemy użyć na kredki, pisaki czy nożyczki, naklejki średnie, które idealnie sprawdzą się na piórniku czy innych większych rzeczach, a także naklejki do butów - idealnie sprawdzą się kiedy ktoś ma takie same buty 😀.


Wszystkie naklejki wykonane są z najlepszych materiałów i przetestowane przez dzieci - a jak zapewne wiece lepszych testerów od dzieci nie ma. Naklejek możecie użyć na wszystkie rzeczy, których podpisanie uważacie za konieczne. Sprawdzą się także na rzeczach, producent zapewnia, że wytrzymają co najmniej 45 prań w temperaturze 60 stopni. Jakość wykonania jest bardzo wysoka, o czym najlepiej świadczy uśmiech na twarzy dziecka przy samodzielnych próbach naklejenia na swoje rzeczy 😀.Jak już wspomnieliśmy wcześniej naklejki możemy dowolnie personalizować i tu bardzo dużym atutem jest możliwość zobaczenia wszystkiego na ekranie przez zamówieniem. Zmieniać możemy grafikę, kolory napisu i tła, a nawet czcionkę dopasowując wszystko, tak żeby podobało się dzieciom. Sam proces personalizacji i zamawiania jest bardzo prosty, każdy bez problemu sobie z tym poradzi. Więc jeśli chcecie mieć podobne naklejki i nie mieć problemu z ginącymi rzeczami polecamy naklejki StickerKid, a specjalnie dla Was mamy również kod zniżkowy dla zainteresowanych 😀😀. Na kod "zdzieckiem20" otrzymacie aż 20% zniżki 👍. 

11 komentarzy:

 1. Pomysł na organizację dziecięcych przedmiotów, pomoc dla dziecka i rodziców, z pewnością się sprawdzą. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Super sprawa, szczególnie dla młodszych dzieci.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajna sprawa,
  bo dzieci jednak wszystko gubią i zamieniają i weź tu zgadnij czyje jest czyje.

  OdpowiedzUsuń
 4. moja mama naszywała mi normalnie imię nićmi ;) nic się nie gubiło w ubraniach :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Karolina Witkowska28 września 2019 10:44

  Super sprawa , uczy od początku ogarnięcia swoich rzeczy i porządku

  OdpowiedzUsuń
 6. Takie naklejki są idealne dla dzieci. Nie zgubią tak łatwo swoich rzeczy i nauczą się organizacji.

  OdpowiedzUsuń
 7. Myślę, że to świetna sprawa, bo dzieciaki lubią gubić swoje rzeczy

  OdpowiedzUsuń
 8. Dobre rozwiązanie żeby rzeczy dzieci się nie zgubiły.

  OdpowiedzUsuń
 9. Super pomysł i na pewno fajna zabawa

  OdpowiedzUsuń
 10. Personalizowane naklejki są świetne, my też mamy. Poza naklejkami mamy też pieczątki na ubrania ;)

  OdpowiedzUsuń